Červen 2013

Drsná motorkářka v akci: Lucie Bílá narvala své vnady do latexové bundy a předvedla parádní výstřih

26. června 2013 v 15:04 | super.cz
Zpěvačka Lucie Bílá se tentokrát oděla do kůže, nasadila na hlavu helmu a zapózovala jako motokrosová diva!

Do motorkářského ohozu se navlékla v rámci natáčení upoutávek na další řadu show Česko Slovensko má talent.
A aby toho nebylo málo, obletovaná zpěvačka potěšila všechny své fanoušky pohledem do svého parádního výstřihu!
Natáčení v Mikulově bylo kvůli extrémnímu počasí hodně náročné. Produkce musela improvizovat a po celodenním natáčení přesunout plánované noční natáčení až na příští týden.
Bílá svou roli předepsanou scénářem přesto zvládla výborně, ač se musela na place potkávat kromě talentů z minulých řad, pěti koní a dvou psíků také s neustálým deštěm.

6. poznávačka - kostýmy

25. června 2013 v 22:08 | poppy2911 |  Soutěže
Po opravdu dloooouhé době je tu opět jedna z poznávaček. Jak jste si mohli přečíst, jde o poznávačku kostýmů. Není to ovšem stejné jako vždy. Drtivá většina kostýmů patří tanečníkům. Takže mi napište z jakého muzikálu kostýmy pochází. Jako bonus můžete napsat, kdo kostými navrhl :) A nezapomeňte napsat, co chcete na diplom :)


Jsem zpět :)

25. června 2013 v 21:40 | poppy2911
Všechny moc zdravím. Ano, jsem zpět. Omlouvám se za to, že jsem se blogu nevěnovala. Nebyl čas a ani chuť, poněvadž toho bylo na mě za celý rok nějak moc. Ale teď se to vrátí do starých kolejí. Objeví se tu nějaké obrázkové ankety, soutěže a tak dále. Doufám, že jste na můj blog moc nezanevřeli a znovu ho budete s radostí navštěvovat :) Moc děkuji a všem přeji krásný večer :)
Vaše poppy :)