Květen 2013

Nikdy nebyla takhle sexy: Vyhublá Absolonová se předvedla v úplně průhledném topu

26. května 2013 v 19:31 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová za poslední rok výrazně zhubla. Rozešla se s přítelem Vráťou, začala zkoušet muzikál Mary Poppins a kila šla dolů sama. Zhubla dvě konfekční velikosti. I proto, že jí štíhlost sluší, nebojí se odvážnějších modelů.

Na párty do Mini baru vyrazila v úplně průhledném topu a předvedla svoji podprsenku. Model jí vybral stylista Filip Vaněk. "Už jsme to vymysleli tak, že jdu nakupovat sama a pak mu posílám fotky, jestli je to v pohodě," prozradila Monika, která si v poslední době potrpí na sexy modely.
"Cítím se dobře, zhubla jsem a nestydím se. Když je člověk silnější, tak to maskuje. Není za tím nic jiného. Kdybych měla partnera, tak takhle vyjdu taky," řekla Super.cz Monika.
V létě prý vždycky přibírá, protože o prázdninách relaxuje a pořádně jí. Pak má v září problém se vejít do divadelních kostýmů a začíná proto hubnout. "Jsem žena mnoha tváří. Když chci, tak můžu být Dachau. Když ne, tak otesánek," dodala s úsměvem zpěvačka.

To je samice: Monika Absolonová se předvedla v rajcovních punčochách, podvazcích a korzetu

22. května 2013 v 11:23 | super.cz
Monika Absolonová je prý hodně stydlivá. Když se měla v rajcovním prádélku objevit před kamerou při natáčení seriálu Gympl, řešila to několik dní. "Červenám se už dopředu," tvrdila Super.cz loni na podzim.

Od té doby se ale hodně osmělila. Důkazem je model, ve kterém vystupuje v britské komedii Na úrovni, která se uvádí v Divadle Bez zábradlí. Moniku tam sice v části představení uvidíme oblečenou, ale pak odloží stud a na jeviště vyrazí pouze v úsporném negližé.
Zpěvačka, která dostala cenu Thálie za nejlepší ztvárnění muzikálové role, se do činohry pustila poměrně nedávno a všichni kvitují, že má neskutečný komediální talent. A zřejmě díky tomu, že se vžila do role, zapomněla, jak diváci zírají na její tělo oblečené pouze v korzetu, podvazcích a síťovaných punčochách.

Rozchod jí sluší: Monika Absolonová nikdy nevypadala tak mladistvě jako nyní. A to je jí 36 let!

21. května 2013 v 12:45 | super.cz
Je bez partnera, a přesto vypadá neskutečně. Zpěvačka Monika Absolonová se před Vánoci po dvouletém vztahu rozešla s přítelem Vratislavem Jandou a od té doby je sama. Výrazně zhubla, začala se o sebe víc starat, má spoustu práce, je šťastná. A ve svých 36 letech vypadá jako holčička. Takhle skvěle Monika nevypadala nikdy předtím!

"Mám se skvěle, chlap mi nechybí, užívám si jara a mám kamaráda Járu Urbana, který mi teď bohatě stačí. Když mám třeba chuť i v jednu ráno na drink, tak prostě vyrazí," řekla Super.cz s úsměvem Monika.
Zpěvačka společně s Hanou Zagorovou, se kterou už za pár týdnů vystoupí na Královnách popu, vyrazila do Pražské mincovny, kde pokřtily medaili, kterou mincovna věnovala malíři Gustavu Klimtovi. Medaili "Polibek", nazvanou podle jednoho z nejslavnějších obrazů tohoto rakouského autora s českými kořeny, pokřtily velmi stylově. Polibek byl totiž oběma zpěvačkami políben.

A je to venku: Víme, kdo si střihne hlavní role v novém muzikálu Zorro

9. května 2013 v 15:29 | super.cz
A je to venku! Už víme, kdo bude hrát hlavní role v připravované muzikálové komedii Zorro s hudbou světoznámé kapely Gipsy Kings, která bude mít premiéru v Divadle Hybernia už 16. října tohoto roku. Mezi prvními si tvůrci vybrali jasná želízka v ohni - držitelku Thálie Moniku Absolonovou a herce a zpěváka Romana Vojtka.

"Role Inez je zase úplně jiná než role, které jsem doteď hrála. Představuje pro mě velkou výzvu, budu se muset naučit flamenco a hlavně se těším na spolupráci s režisérem Petrem Gazdíkem, se kterým jsem se pracovně potkala už na Mary Poppins. A byla jsem nadšená," komentovala svou novou muzikálovou příležitost Absolonová.
Roman Vojtek si zase snad poprvé v životě střihne roli opravdového záporáka. "Posledních dvacet let jsem v divadle hrál prakticky jen zamilované joudy. Sem tam to teda byl i charakterní hrdina, ale vždycky zamilovanej. Konečně přichází první záporná postava," sdělil Super.cz natěšený Vojtek.

Tajemství odhaleno: Marian Vojtko provalil, že má sexy Jandová silikonová ňadra

3. května 2013 v 20:27 | super.cz
Reportérka Martina Jandová oslavila ve velkém stylu 44. narozeniny. Většina slavných přátel, kteří se na oslavě objevili, přáli Martině jediné. Aby po rozchodu s muzikantem Danem Dobiášem konečně našla správného chlapa a pořádnou lásku.

Marian Vojtko navíc prozradil, že vnady Martiny nejsou přírodní. "Přál bych jí, aby zůstala takhle krásná, abychom se měli my chlapi na co dívat. Nosí krásné výstřihy, má to v nich pěkný. Podle mě nejsou její. Ale má je hezký, i když nejsou její," prozradil Super.cz s úsměvem Marian Vojtko.
"Upekl jsem jí vlastnoručně štrúdl. Popřál bych jí spokojenost s partnery, aby to už sedlo," řekl herec Zdeněk Podhůrský.
Také dcera Martiny Eliška, Leona Machálková a Zdeněk Style Hrubý jí přejí nového muže. "Přála bych jí, aby se jí dařilo, drželo zdraví a štěstí a aby našla toho správného chlapa a hrozně moc lásky," dodala Eliška Jandová. "Ať už je opět brzy sudá, stejně jako její narozeniny. Vypadá báječně, je svěží, milá, dobrej člověk," doplnila ji Leona Machálková. "Hodně zdravíčka, pracovní úspěchy a fajnovýho chlapa, který by ji netrápil. To jí přeji nejvíc," uzavřel skladatel a zpěvák Zdeněk Style Hrubý.

Kamila Nývltová nafotila akty: Takhle jí to sluší v rouše Evině

3. května 2013 v 20:25 | super.cz
Kamila Nývltová nafotila nahé fotky! A svlékla se kvůli kosmetice. Mladá zpěvačka se totiž stala tváří kosmetické značky, a tak odhodila svršky a oblékla se pouze do šminek.

"Focení bylo docela náročné, ale výsledek stojí za to. Musela jsem být několikrát nahoře bez, protože ta kosmetika je sama o sobě opravdu velice jemná a přírodní, a proto jsme to chtěly udělat co nejvíce něžné. Ukrutně jsem se styděla, a to jsme tam byly samé ženské, ale z fotek jsem nadšená, příteli se líbí, takže popřemýšlím, jestli by nestálo za to nechat si udělat odvážnější fotky, dokud je na co koukat," prozradila zpěvačka.
Focení se odehrávalo od ranních až do pozdních hodin v Ústí nad Labem. Fotografování se zhostila Petra Kropáčová, která Kamilu nafotila v opravdu svůdných pózách.
Kamila Nývltová prožívá plodné období. Získala hlavní roli Aidy ve stejnojmenném muzikálu v Hudebním divadle v Karlíně, chystá se vydat své nové vánoční CD a s ním připravuje i velký vánoční koncert v Praze.