Duben 2013

Tyhle divošky vás přivedou do varu: Mrkněte na největší výstřihy vnadné Ilony Csákové a svůdné Moniky Absolonové

17. dubna 2013 v 18:00 | super.cz
Dnes jsme si pro vás připravili jednu hezkou vzpomínkovou vnadami nabitou fotogalerii. Před dlouhými sedmi lety se konala znovuobnovená premiéra muzikálu Kleopatra, kde nemohly chybět ani dvě krásné kolegyně a kamarádky Monika Absolonová a Ilona Csáková.

Úspěšné zpěvačky vypadaly v kostýmech Kleopatry setsakramentsky sexy, o čemž se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Zpěvačky vystavily na odiv své nadupané hrudníčky, z nichž pánové celkem pochopitelně nemohli spustit oči.
"Jedno pravý, druhý levý, zda jsou pravý, to se neví," zpívalo se už tehdy při pohledu na výstavní a pevné poprsí Ilony Csákové. O tom, že jí k dokonalosti pomohla nezbytná špetka silikonu, však při pohledu do jejího výstřihu netřeba dlouze diskutovat. A nutně musíme podotknout, že to u živočišné Ilony rozhodně není na škodu.
Ač by někdo mohl namítnout, že vedle obdařené Ilony vypadala Monika Absolonová jako její chudá příbuzná, v Kleopatře se rozdíly ve velikosti ňader stíraly. Kostymérky si totiž daly hodně záležet na tom, aby vynikla i čistě přírodní prsa Moniky, a zpěvačka tak vypadala opravdu hodně sexy.
Doufejme, že se nám někdy v budoucnu obě zpěvačky opět ukáží společně v podobně odvážných outfitech. Fanoušci by si jistě opět přišli na své.

Co kamarádi vyčítají Vojtkovi? Necvičí a špatně se obléká

15. dubna 2013 v 16:12 | super.cz
U příležitosti narozenin se obvykle snažíme mezi gratulanty posbírat něco pikantního o oslavenci. I v případě Mariana Vojtka jsme tahali rozumy z jeho kamarádů a známých. Skoro všichni ho chválili jako excelentního zpěváka, ale co to ostatní?
Ptali jsme se také, co by oslavenci hosté nepřáli. "Opravdu bych mu nepřál, aby přišel o hlas. Jsem hrozně rád, že ho máme v naší muzikálové produkci a zpívá v mých muzikálech," řekl Michal David. "Nepřál bych mu, aby byl v padesáti ještě slavnější než teď, protože by musel dělat ještě větší oslavu v ještě větší restauraci a stálo by to ještě víc peněz," uvedl ředitel karlínského divadla Egon Kulhánek. "No, asi aby dneska pil se mnou," varoval pro změnu Vašek Noid Bárta.
Zpěvák Petr Kolář už má oslavu čtyřicetin za sebou, takže ví, jaké to je. "Po čtyřicítce vás začne leccos pobolívat. Já to řeším sportem, ale Mariana jsem nikdy sportovat neviděl. Ale on je hodně vytížený," domnívá se.
Zpěvačka Tereza Mátlová nám zase prozradila, že se jí Marian svěřil s tím, že už by se rád usadil a našel nějakou hodnou partnerku. "Přiznám se ale, že mu to stejně nevěřím," řekla nám Mátlová.
Stylista Filip Vaněk se zase do Mariana pustil kvůli oblékání. "Má skvělý hlas, ale obléknout se tedy neumí. Dneska to není tak děsné jako obvykle, ale určitě bych vyměnil bílé tričko za šedé," upozornil.

Krásná zpěvačka Kamila Nývltová se zbavila půlmetrových našitých vlasů. Líbí se vám víc?

12. dubna 2013 v 15:38 | super.cz
Hned, když jsme zpěvačku Kamilu Nývltovou viděli na curlingovém zápasu mezi Divadlem Broadway a HDK, se nám na ní zdálo něco nového. "Po pěti letech jsem se zbavila prodloužených vlasů. Potřebovala jsem změnu a chtěla se cítit pohodlněji," přiznala Super.cz Kamila.

"Mám doma příčesek, který mohu používat na vystoupení, ale ve svých vlasech si teď připadám mnohem lehčí. Je to mnohem méně náročné na úpravu. Vyfoukám si účes za deset minut, zatímco předtím mi to trvalo víc než půl hodiny, ty mrtvé vlasy totiž mnohem déle schnou," prozradila zpěvačka.
Při odstraňování půlmetrových pramenů už myslela i na léto. "V moři jsou ty prodloužené vlasy opravdu nepříjemné. A já chci jet co nejdřív. Už to po té dlouhé zimě potřebuju. Pojedeme s přítelem a mojí rodinou. Už se těším. Tahle konstelace mi vyhovuje, naše přes rok skoro nevidím a na dovolené si vycházíme vstříc. Přítel s tatínkem sportuje a my se s maminkou můžeme válet na lehátku a posedět u baru," plánuje Kamila.

Nový dess

11. dubna 2013 v 20:34 | poppy2911
Všechny moc zdravím. Jak jste si jistě všimli, mám nový dess. Určitě Vám ani nemusím psát, že je od Verushky. Tímto bych jí chtěla hrozně moc poděkovat za to, že mi svým umem zkrášluje můj blog. Takže Verushko, moc ti děkuju :-)

Bučková brání exmilence Noida: On za moji anorexii nemůže, přestaňte z něj dělat blbce!

3. dubna 2013 v 20:17 | super.cz
Eliška Bučková poprvé v životě přiznala, že trpí poruchou příjmu potravy a hned se strhla mela. Média si dobírají její rodinu i expřítele Vaška Noida Bártu. Proč muzikant či rodina nezasáhli?

"Mrzí mě, jak si média podávají moji rodinu a Vaška a dávají jim vinu za to, že jsem blbla s dietami. Nemohou za to. Svoji rodinu miluji a vždycky jsem v ní měla podporu. Stejně tak jsem ji měla a stále mám ve Vaškovi," tvrdí Eliška. "Už mu laskavě dejte pokoj a přestaňte z něj dělat blbce," vzkazuje médiím.
Bučková teprve minulý týden přiznala to, o čem všichni spekulují již skoro dva roky. Potvrdila, že prakticky nejedla, jídlo schovávala a její stravou bylo třeba jedno jablko denně. Nyní se snaží svůj boj s anorexií zvládnout sama. Odbornou pomoc zatím nevyhledala. Eliško, držíme palce.

Z rozvrkočené dívčiny popovou divou: Pokochejte se archivními snímky věčně usměvavé Moniky Absolonové

3. dubna 2013 v 20:15 | super.cz
Monika Absolonová patří k našim nejúspěšnějším a nejpůvabnějším muzikálovým zpěvačkám. Momentálně září v muzikálovém představení Mary Poppins a na televizních obrazovkách zkouší vědomosti cestujících v pořadu Taxík. Jak ale Monika vypadala ještě jako náctiletá slečna?

Společně s námi si teď můžete v naší fotogalerii zavzpomínat na to, jak se šarmantní zpěvačka měnila v čase. Zapátrali jsme v archivu a našli několik vypečených snímků, které jistě potěší každého fanouška této sympatické zpěvačky, jež všechny okouzluje svým typickým širokým úsměvem.
Na rozverných fotkách z dětství a dospívání byste Moniku téměř nepoznali. Účesy a svou image měnila jak na běžícím páse, ale pokaždé jí to moc slušelo. Dnes už je z ní vyzrálá dáma, jíž ke štěstí chybí snad jen milující partner. Zpěvačka totiž po rozchodu s přítelem Vráťou stále čeká na toho pravého.