Březen 2013

Anketa - kostým Mony Lisy

27. března 2013 v 13:58 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Ahojte mojí milí, hrozně se omlouvám za zanedbávání mého blogu. Vůbec mi ale na něj nezbývá čas. Nevím, jestli Vás to ještě vůbec baví sem chodit. No doufám, že aspoň trochu ano. Teď ale k anketce. Pravidla už znáte. Zajímal by mě Váš názor na kostými Mony Lisy. Který máte z následujícího výběru nejraději?? Já miluji ty modré, co má hned na začátku.


Pán démonů vstává z mrtvých: Víme, jak potěší své věrné fanynky charismatický Daniel Hůlka

25. března 2013 v 16:55 | super.cz
Oblíbený zpěvák Daniel Hůlka přišel po těžkém zánětu slinivky, který ho loni upoutal na nemocniční lůžko, o řadu lukrativním kšeftů.
I po návratu domů musel odpočívat a naplno se věnovat rekonvalescenci. Přišel tak o dost peněz, které jinak pravidelně vydělával na muzikálových prknech. Teď však populární "pán démonů" hlásí velký návrat. Společně s operní divou Evou Urbanovou to koncem dubna rozjede v krasobruslařské a pěvecké show Symfonie ledu.
Hůlka s Urbanovou zazpívají v Praze, Ostravě a Brně pestrou směsici muzikálových, operních a rockových hitů, na něž to na ledě rozjedou slavné krasobruslařské hvězdy včetně někdejších šampiónů Alexeje Jagudina či Iriny Slutské.
Na ledě si na operní tóny zabruslí také přední český krasobruslař Michal Březina. Zdá se tak, že se Hůlkovi konečně začíná blýskat na lepší časy.

Je to ono? Monika Absolonová se předvedla v podivných šatech suplujících kapsáče

25. března 2013 v 16:53 | super.cz
Když si Monika Absolonová před dvěma roky našla stylistu, přestala se starat o to, co si na společenské příležitosti vezme na sebe. "To, jak vypadám, je věcí mého stylisty Filipa Vaňka a vizážistky Ivanky Tokárské," řekla Super.cz i na slavnostní párty po udílení cen Thálie, kde figurovala jako jedna z předávajících.

"Jsem zpěvačka a od zpěvaček se přece nemůže chtít, aby byly i stylistkami. A zvlášť u těch, co jsou, i když po mnoha letech pokusů a omylů, blonďaté," smála se Monika. Zpěvačka tak naprosto netušila, od koho její róba je.
"Je od Filipa. Já nikdy neulítávala na značkách a jménech. Buď se mi něco líbí a je mi jedno, od koho to je, anebo se mi to nelíbí a také nezáleží na tom, kdo to navrhl," míní Monika.
"V těchto šatech se ale cítím pohodlně a baví mě, že k nim nemusím mít kabelku, všechno totiž schovám do kapes. Mobil a další věci se tam vejdou lépe než kdysi, když jsem si tyhle věci dávala do podprsenky," vysvětlila Absolonová, která se na Tháliích ocitla již potřetí.
Kdysi byla nominována za roli Kleopatry a cenu nezískala, loni se stala nejlepší muzikálovou zpěvačkou díky titulní roli ve Funny Girl.

Kdopak je ten mladíček? Absolonová přistižena v objetí s tímhle fešákem: Moniko, představ nás!

23. března 2013 v 10:08 | super.cz
Monika Absolonová, která se koncem minulého roku rozešla se svým přítelem Vratislavem Jandou, poslední dobou září do dálky. Hned se tak vyrolily spekulace, že za tím stojí nový muž. To však Monika popírá a říká, že vše je dílem krásné práce, která se jí nakupila. Kdo je tedy ten mladý fešák, se kterým se objímala na dovolené v Londýně, odkud se před pár dny vrátila?

To není nová láska, to je láska stará, která trvá už mnoho let. Tím fešákem totiž není nikdo jiný než Moničin mladší bratr Marek.
Právě ten, a také zpěvaččin kamarád, fotograf Jaroslav Urban, dělali sympatické Monice na výletě v Londýně společnost. A soudě podle fotek, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii, si povedená partička výlet dost užila.

Monika Absolonová po rozchodu září: Takhle nádherně nevypadala nikdy předtím!

21. března 2013 v 10:29 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová nevypadala snad nikdy tak dobře, jako nyní. Výrazně zhubla, zesvětlila vlasy a září. A to je od Vánoc bez partnera. Po tříletém vztahu se rozešla s přítelem Vratislavem Jandou, se kterým to spíš než na rozchod vypadalo už dlouho na veselku.

"Prostě to nešlo. Důvody si nechám pro sebe, ale nemohli jsme spolu už dál žít. Bylo lepší to ukončit," řekla Super.cz Absolonová. Žádný pláč v koutě a nervy šestatřicetileté single zpěvačky. Monika se z rozchodu nehroutí a vypadá nádherně.
"Asi mi rozchody svědčí. Hubnu po každém konci nějakého vztahu. Možná přišlo uvolnění ze stresu," upřesnila Monika. "Nyní se k tomu přidala ještě kupa práce. Od ledna do března jsem se nezastavila. Ale nebojte, v létě zase pěkně nakynu. Jak začnou prázdniny, přestanu se hlídat, zlenivím a to je můj konec," dodala se smíchem Monika.

Rozumíte tomu? Tahle modelka randí s exmilencem Absolonové. A ta jí dokonce plánuje veselku!

19. března 2013 v 18:58 | super.cz
Tak to tu dlouho nebylo. Modelka Tereza Zimová již tři roky žije s podnikatelem Jaroslavem Haštavou, se kterým před ní chodila Monika Absolonová. A světe div se, z Terezy a Moniky se navíc staly nejlepší kamarádky a zpěvačka půvabné modelce dokonce plánuje veselku se svým ex.

"Máme super kluka, který měl šťastnou ruku při výběru svých partnerek," řekla Super.cz Tereza Zimová. "S Jarouškem jsem po rozchodu úspěšně dva roky nemluvila, protože mi vadil. Pak už mi přestal vadit, začali jsme se kamarádit a on pak přivedl tuhle krasavici," prozradila Monika, která dokonce už Jardovi a Tereze plánuje svatbu.
"Chtěla bych, aby se vzali. Věřím jim. Vše to máme s panem Haštavou v plánu a Tereza se to brzy dozví. Přijde a řekne ano. Jestli ne, tak ji zabiju," smála se zpěvačka. "S tou svatbou těžko říct. To ví líp bývalá holka mého chlapce. Já samozřejmě řeknu ano, jen jsem netušila, že už se to blíží," dodala se smíchem Zimová, která už má na oplátku vyhlédnutého chlapce pro Moniku.
"Měla jsem pro ni svého bratránka. Je pěkný, má taky psa. Hodili by se k sobě. Měla jsem je v plánu seznámit na oslavě mých narozenin, ale Monika měla dvoják v divadle, tak nedorazila. Ale nevzdávám to," uzavřela Zimová

Jak se žije s hvězdou muzikálu? Bohouš Josef se pochlubil blonďatou přítelkyní. Tohle na něj práskla

11. března 2013 v 18:58 | super.cz
Být partnerkou muzikálového zpěváka nemusí být jednoduché. Své o tom vědí jejich současné i minulé přítelkyně a manželky. Kdy přichází věk, kdy už se usadí, přestanou při pitkách vystrkovat holá pozadí, jako to nedávno udělali Petr Kolář a Václav Noid Bárta, a umísťovat jejich fotky na sociální síť a skončí s výměnou partnerek?

Zkusili jsme se na to zeptat muzikálového barda Bohouše Josefa, který disponuje jedním z nejkrásnějších hlasů v českém šoubyznysu. Stihl se už dvakrát oženit a v posledních letech jej vídáme s jedinou ženou.
"Myslím, že už jsem se vybouřil. Jsme spolu tři roky a zatím bez problémů," krčil rameny Bohouš. "Bude to i tím, že já ho nevnímám jako zpěváka. Já mám svoji práci, on svoji. Když přijdu domů, tak on už míří někam na vystoupení. Já mám víkendy volné, on hraje. Takže nám to klape i díky tomu, že se moc nevidíme," domnívá se jeho přítelkyně.
A co pověstné muzikantské večírky? "Když jdeme spolu, rozdělíme si role. Já jsem ta, která ho pak odtáhne domů," přiznala. Excesy, jako je například vystrkování pozadí na veřejnosti, už má ale prý Bohouš také za sebou. "Teď už je jediné místo, kde to dělám, na záchodě," smál se zpěvák

Boubelka Csáková si před kamery oblékla krátké šatičky a takhle to dopadlo: Přirovnali ji k Pawlowské

11. března 2013 v 18:55 | super.cz
Zpěvačka Ilona Csáková je sice maminkou na plný úvazek, ale nabídku zazpívat si společně se svou kamarádkou Monikou Absolonovou nemohla odmítnout.

V závěru zábavného pořadu České televize Nejlepší scénka dámy společně zapěly notoricky otřepanou píseň z pořadu Možná přijde i kouzelník Tak už jdeme do finále.
A Ilona Csáková všechny překvapila odvážným výběrem svého outfitu. Ač má po porodu syna Dominika pár kilo navíc, oblékla si odvážné šatičky s délkou nad kolena, což neopomněli okomentovat někteří urýpaní diváci, které zarazilo, že zpěvačka zbytečně zdůrazňovala své zakulacené křivky.
"Při závěrečné písni jsem si v prvním momentě myslela, že s Monikou Absolonovou zpívá Halina Pawlowská, no a ona to je Ilona Csáková," divila se jedna divačka na webu České televize.
Přirovnání k Halině Pawlowské však zpěvačka nemusí brát jako křivdu. Někteří diváci z ní naopak byli nadšeni. "Hurá nová Halina Pawlowská, sluší jí to," vysekl zpěvačce poklonu další diskutér.
Csáková, která nedávno poprvé ukázala pětiměsíčního syna Dominika, vypadá velmi spokojeně a přebytečná kila vůbec neřeší. Dokud z ní bude vyzařovat rodinné štěstí, bude i jako boubelka v mini neuvěřitelně sexy.

Drsňák Noid ukázal fotky z polárního kruhu: V této bundičce přežívá šílené mrazy a bojuje o přežití

10. března 2013 v 20:59 | super.cz
Vašek Noid Bárta již pět dní tráví se svým bratrem Štěpánem na expedici na severní pól. Je to neskutečně náročné, trápí ho ukrutné mrazy, ale zároveň je nadšený. Vždycky miloval adrenalin a zkoušel překonávat vlastní síly.

"Dneska bylo mínus dvacet stupňů. Strašná zima, ale bomba. Řídili jsme sobí spřežení, zítra se chystáme za vlky," napsal Super.cz Noid. Ubytováni jsou v Laponsku v centrálním srubu, kde je v okolí spousta sobů a medvědů. "Odtud podnikáme veškeré výlety," dodal zpěvák.
Noid si nikdy nepotrpěl na válení u moře. Miluje výpravy, kde si vyzkouší, co všechno dokáže. "Absolvoval jsem hodně drsný kurs přežití nebo jízdu na motorkách v Maroku. Miluju výzvy a pobyt v takové zimě jsem ještě nezažil," dodal Noid.

Absolonová odkryla svůj přirozený půvab: Podívejte se, jaká je to kočka i bez make-upu

10. března 2013 v 20:54 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová je důkazem toho, že lze vypadat skvěle i bez obrovských nánosů make-upu.

Populární zpěvačka, jež momentálně září v rodinném muzikálu Mary Poppins, odkryla svůj přirozený půvab doma v posteli, kde se učila nové texty ke své herecké roli mrchy Volejníkové, již ztvárňuje v seriálu Gympl.
S typickým širokým úsměvem na tváři jí to coby nenalíčené pilné studentce v brýlích s obrovskými obroučkami moc slušelo.
"Tak se učím na Gympl. Ta Volejníková je fakt k...., já potkat takovou osobu, tak zdrhám," narážela na svou hodně zápornou roli Absolonová. Jak by také ne, když v seriálu drsně vydírá svého exmanžela Volejníka, jehož hraje Jan Šťastný.