Únor 2013

Diplom od Ell

25. února 2013 v 21:12
Chtěla bych poděkovat Ell za krásný diplom za poznávačku :-)


Taková škoda! Tělo téhle krásné české zpěvačky prý nikdy neuvidíme v bikinách

25. února 2013 v 21:02 | super.cz
Nezávislým pozorovatelům by se mohlo zdát, že Monika Absolonová vypadá vůbec nejlépe za celou svou kariéru. Zpěvačka je ale vůči své postavě kupodivu velmi sebekritická.

V našem rozhovoru se Monika přiznala, že málokdy například obléká plavky. Drobné nedostatky v létě naopak zachraňuje šikovným oblečením, například volným tričkem, které se davově obléká na pochodu proti rakovině prsu.
"Jsem moc ráda, že je volné," hodnotí Monika praktičnost modelu, který už podruhé navrhla Taťána Kovaříková, a jedním dechem dodává: "V červnu, když se jde pochod, nejsem nejhubenější, protože mi končí sezóna."
Zpěvačku tak její fanoušci na plovárně v bikinách jen tak neuvidí, protože - jak řekla - do plavek nechodí

Ilonu Csákovou v muzikálech zatím neuvidíme: Víme, proč odmítla hrát v Katu Mydlářovi

18. února 2013 v 16:15 | super.cz
Zpěvačku Ilonu Csákovou zatím její fanoušci v muzikálu neuvidí. Populární zpěvačka dostala nabídku na účinkování v muzikálu Kat Mydlář, který pro divácký zájem chystá na jaro patnáct repríz a Csáková v něm ztvárňovala hospodyni Žofii.

Protože se ale naplno věnuje mateřským povinnostem, nabídku s díky odmítla. "Nabídku pokračovat v hraní jsem dostala, poděkovala jsem za ni, nicméně pro tuto chvíli jsem odmítla, a to z toho důvodu, že kvůli pětiměsíčnímu synovi Dominikovi se ještě nechci uvázat v divadle na delší dobu," napsala Super.cz zpěvačka, která má ještě tříletého syna Daniela a díky rodinnému štěstí prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě.
Fanoušci však nemusí v žádném případě zoufat. Csáková pořád přijímá nabídky na jednorázová vystoupení a nevylučuje, že se v budoucnu k hraní opět vrátí.
Csáková není jedinou zpěvačkou, která muzikálovou nabídku odmítla. Diváci neuvidí ani Martu Jandovou, která očekává narození svého vytouženého prvního potomka a v době repríz bude v pokročilém stádiu těhotenství. Nabídku zatím zvažuje i zpěvák Daniel Hůlka.

Pepu Vojtka navléknou do punčocháčů: Bude mu manželka kosmetička depilovat nohy?

14. února 2013 v 12:27 | super.cz
Zpěváka Pepu Vojtka čeká nová role, ve které si bude muset obléknout punčocháče. Bude si rocker kvůli tomu depilovat nohy? "Jsem světlovlasý, takže moje chlupy na nohou nejsou skoro vidět," tvrdil Super.cz Pepa.

A co na to jeho manželka Jovanka, která je nejen tanečnice, ale má i svůj kosmetický salon? "I kdyby to bylo potřeba, nedokážu si představit, že by někde vydržel v klidu dvacet minut ležet," říká Jovanka, která se marně snaží Pepu dokopat k tomu, aby se o sebe víc staral. Kovářova kobyla tak chodí bosa.
"Jovanka mi dala nějaké omlazovací sérum na obličej. Ale skončilo v koši, protože jsem ho měl v koupelně tak dlouho, že už bylo po záruční době. Ale možná si pořídím nové," míní rocker, který tak používá pouze mýdlo a šampon na vlasy.
"Mám šampon proti lupům, protože se mi pod parukami v divadle vždycky hrozně zapotí hlava. Kondicionér nechci, vlasy jsou po něm hrozně rozlítané a já naopak potřebuju, aby mi držely. Takže po umytí používám aktivní pěnu, která vlasy ztuží," popsal svoje chvilky v koupelně Pepa.
Vojtek bude hrát titulní roli v muzikálu Casanova, domnívá se ale, že s legendárním svůdcem nemá mnoho společného. "Snad jen to, že ke konci života skončil v Duchcově, což je na severu Čech, odkud pocházím i já," uzavřel.

Anděl i dračice: Takhle šel čas s nastávající maminkou Zuzanou Norisovou

14. února 2013 v 10:04 | super.cz
Od doby, kdy se poprvé na filmovém plátně objevila půvabná rodačka ze slovenských Malacek Zuzana Norisová v hlavní roli Renčových Rebelů, uplynulo již dvanáct let. Ze dne na den se z ní stala hvězda a vzdychali po ní nejen náctiletí chlapci.

Po úspěchu retro muzikálu a svých prvních hitech zakotvila v Praze, šla z role ro role, měnila podoby, vizáž, styl oblékání i účesy. Diváky bavila svými rolemi v muzikálech, televizních seriálech, ale také jako temperamentní dračice na parketu ve StarDance. Na to, jak se křehká Slovenka měnila v průběhu času, se můžete podívat v naší galerii.
Zuzana, jejíž půvaby svého času opěvoval například David Kraus, se v současnosti se svým partnerem připravuje na roli maminky. Rodit by měla na jaře a těší se na mateřskou dovolenou. Jejím partnerem je herec bratislavského Národního divadla Ondrej Koval.

Rozkošní caparti: Tohle jsou děti expřítele Absolonové Vratislava Jandy. Jsou mu podobné?

13. února 2013 v 18:07 | super.cz
Bývalý přítel zpěvačky Moniky Absolonové Vratislav Janda své dvě krásné děti doposud před médii střežil. Teď ale udělal výjimku a mladšího Bertíka a starší Elišku vyvedl do společnosti.

Dceru a syna vzal Janda na charitativní akci Klokánku a Kapky naděje

Venduly Svobodové, která se konala v nejvýše položené restauraci v Praze na Pankráci. Nejen pro děti tam bylo připravené také kluziště, na němž se vyřádil třeba syn Venduly Svobodové Kuba, který je na zájem médií už zvyklý.
To Bertík a Eliška byli z fotografů trochu nesví a radši se drželi u táty, jemuž je především dcerka, jak už to tak u holčiček bývá, velmi podobná.
Janda a Absolonová, která v těchto dnech finišuje se zkoušením titulní role v muzikálu Mary Poppins, jenž bude mít premiéru už tento čtvrtek, se rozešli na konci minulého roku a podle svých slov zůstali přáteli. Ačkoli se spekulovalo, zda nemá Janda něco s Mahulenou Bočanovou, se kterou si nedávno ruku v ruce vyrazili do baru, panují mezi nimi jen kamarádské vztahy a jak on, tak Absolonová, která nápadníky láká na odvážné dekolty, jsou podle svých slov zatím sami.

Rozchod jí prospívá: Absolonová vystavuje odvážný dekolt a rozzářenou tvář. Co za tím stojí?

11. února 2013 v 19:54 | super.cz
Zdá se, že Monika Absolonová už překonala těžké porozchodové chvilky a zase má radost ze života. Po nějakém smutku ani vidu, ani slechu. Kam přijde, tam rozdává úsměvy a těm, kteří nemají možnost svou oblíbenkyni vidět naživo, je posílá alespoň prostřednictvím internetu.

Za zvednutými koutky a zářícíma očima prý zatím nestojí vztah, ale jen a jen práce. Konkrétně ta na muzikálu Mary Poppins, který bude mít premiéru 14. února a Monika se v něm představí v hlavní roli.
Při pohledu na zpěvačku, které to poslední dobou sluší snad jako nikdy, ale každého napadne, zda Monika tak trochu nemlží a přece jen za jejím uculováním nestojí nový muž. Nápadníků má jistě bezpočet, takže by se nebylo co divit...

Fanynky, těšte se! Pohledný tělocvikář z Gymplu se vrací. Sbalil fúrii Absolonovou

6. února 2013 v 19:00 | super.cz
Sympatický herec Miroslav Hrabě, který získal srdce mnoha žen a dívek díky své roli tělocvikáře v Gymplu s (r)učením omezeným, v němž často skotačil v přiléhavém nátělníku, se i přes konflikt se seriálovou exředitelkou Lucií Benešovou vrací zpět! Podle zpráv Super.cz bude hrát milence Moniky Absolonové. Ta se už před časem pochlubila fotkou z natáčení s těhotenským bříškem.

"Vrací se v průběhu druhé série, už ne jako tělocvikář, ale jako partner Moniky Absolonové, která hraje Michaelu Volejníkovou. Oba jsou celkem vypočítavá a negativní dvojice. Hrabě tam bude mít velmi vyhrocené scény s Honzou Šťastným, který hraje bývalého manžela Absolonové, jenž se snaží získat zpět její srdce a taky děti," uvedl náš zdroj s tím, že role Miroslava není moc velká, ale o to zajímavější.
"Monika je kontroverzní postava. Je hodně na peníze a celkově je na své okolí hodně ostrá," dodal informátor. Sám Hrabě odmítl informace komentovat. "Zeptejte se na Nově," odsekl suše. Není to ale jeho jediná zajímavá příležitost, kterou dostal. Stal se totiž průvodcem velké show Putování s dinosaury, jejíž výroba stála přes miliardu korun a již uvidíme mezi patnáctým a sedmnáctým únorem v pražské O2 aréně.
"Tohle vám potvrdit můžu. Je to vážně velký projekt, na české poměry naprosto mimořádný a pro mě hezká herecká a moderátorská příležitost. Musím se kvůli tomu školit v Londýně, Frankfurtu, Vídni a Curychu. Moje postava je takový Indiana Jones, paleontolog, který celou show provází," uvedl Miroslav Hrabě, který v poslední době rozhodně nemá čas zahálet.

Diplom od Mony a Mischel

3. února 2013 v 2:40 | poppy2911
Moje další SB je blog, který patří Moně a Mischel. Jak už jsem zmiňovala v jednom článku, jejich blog je moc hezký a velmi dobře vypracovaný a udržovaný. Jsou to holky šikovné. Za spřátelení jsem od nich dostala tento nádherný diplom. Moc vám holky děkuju :-)


Anketa - Constance

1. února 2013 v 20:34 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Miluji muzikál Tři mušketýři a přiznám se, že ty úpravy které v tomto muzikálu proběhly, se mi vůbec nelíbí. Nemyslím ty nové projekce, ale vyškrtnutí písniček. To mě vážně naštvalo. Zdá se mi, že tam ta Constance skoro vůbec není. Kterou Consatnce máte nejraději?