Leden 2013

Diplom za spřátelení

26. ledna 2013 v 9:00 | poppy2911
Ještě něž vám představím svůj nově spřátelený blog, chtěla bych se vám hrozně omluvit. Vím, že jsem tu už hrozně dlouho nebyla, ale pochopte, je před vysvědčením takže se psalo hodně testů. Každý den nějaký. Naštěstí už je to všechno za mnou. Ale teď k tomu blogu. Spřátelila jsem se s blogem, jehož adminky jsou Mona a Mischel. Určitě se na tento blog jukněte. Holky ho mají velmi hezky vypracovaný. A tady máte diplomek holky.


Monika Absolonová přiznala, kolik přibrala a přebarvila se na zrzku. Jak se vám líbí?

10. ledna 2013 v 13:41 | super.cz
Ženy často změny ve svém životě umocňují také změnami vizáže. Ani Monika Absolonová není výjimkou. Do roku 2013 vstoupila jako svobodná žena a po návratu z hor prošla u kadeřníka podstatnou proměnou.

Kštici se rozhodla přebarvit na zrzavo. "Tak jsem zrzka," napsala pod nové fotky na své sociální síti.
Monika, která se s novým rokem vrhla do práce na muzikálu Mary Poppins a na natáčení populární soutěže Taxík, se rovněž přiznala, že začíná s hubnutím. "Přes svátky jsem nepřibrala, ale na horách za 3 dny 3 kila. Jestli já nejsem holka šikovná. Hubnutí nazdar," vzkázala motivačně všem fanynkám Monika.

Další trápení Moniky Absolonové: Její psí miláček musel pod kudlu

8. ledna 2013 v 8:05 | super.cz
Monika Absolonová neměla závěr minulého roku právě růžový. Rozchod s přítelem Vratislavem Jandou se jí dařilo nějaký ten týden tutlat a zvládla to statečně. Po novém roce zase pro změnu musela řešit zdravotní komplikace svého psího miláčka Jonáše, který je teď společně s kamarády zpěvaččiným nejvěrnějším společníkem.

Jonášovi museli veterináři hned dvakrát operovat zánět oka. "Jonáš má dnes zase řezaný očičko. Je to statečnej pejsek. No a já vám zítra odjedu na hory s marodem," vzkázala na své síti na konci týdne fanouškům Monika, která hned po návratu z hor začne všechny smutky na duši léčit prací.
"K mé velké radosti se zase na obrazovky vrátila soutěž Taxík, a hlavně teď makám na zkouškách muzikálu Mary Poppins, který bude mít premiéru už 14. února v Divadle Hybernia," svěřila Super.cz Monika

Absolonová poprvé po rozchodu ve společnosti: Na tváři úsměv, v očích smutek

3. ledna 2013 v 18:17 | super.cz
Před pár týdny ukončila Monika Absolonová svůj tříletý vztah s Vratislavem Jandou. Přestože mnozí by si po takové životní zkušenosti doma lízali rány, muzikálová hvězda se vztyčenou hlavou vyrazila do společnosti. Aby si zpěvačka pročistila hlavu, přišla na českou premiéru nového filmového zpracování muzikálu Bídníci.

Monice to moc slušelo a málokdo by hádal, že má za sebou nepříjemný životní zážitek. Snažila se totiž stále usmívat. Náladě jistě napomohla přítomnost blízkých přátel. Zpěvačku do kina Lucerna doprovodili její kamarádi Pavel Vítek a Janis Sidovský a v sále se to hemžilo spoustou kolegů a známých.
Na přílišné smutnění ale podle Absolonové není prostor. "S Vráťou jsem prožila krásné tři roky plné lásky, podpory, zážitků," řekla zpěvačka.
Absolonová nebyla jedinou opuštěnou duší v sále. Na premiéře nechyběla třeba také Rola Brzobohatá, která loni v září přišla o tatínka Radoslava Brzobohatého.