Prosinec 2012

Pod stromečkem bylo přece jen veselo: S tímto rozkošným fešákem strávila Vánoce čerstvě rozejitá Monika Absolonová

30. prosince 2012 v 10:44 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se sice před pár týdny rozešla se svým snoubencem Vratislavem Jandou, sama ale na Vánoce rozhodně nebyla. Svátky strávila s jiným fešákem - se svým novým černým labradorem Jonášem.

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka a každý, kdo nějakého toho huňáče vlastní, a ví, jak v těžkých chvílích dokáže němá tvář každého podržet, toto tvrzení jen potvrdí. V první řadě mezi nimi by v těchto dnech stála i Monika Absolonová, pro kterou nebyl, co se soukromého života týče, konec roku právě nejšťastnější. Po třech a půl letech se rozešla s přítelem Vratislavem, s nímž byla i zasnoubená, a dokonce plánovala rodinu.
Vánoce tak strávila ve společnosti svého roztomilého psa Jonáše, kterého si pořídila teprve nedávno, krátce poté, co zemřel její předchozí mazlíček Kvído.

Od zadku dolů je jedna velká podlitina: Muzikálová hvězda strávila svátky o berli

28. prosince 2012 v 20:03 | super.cz
Ani krok neudělá bez bolestivého zasyknutí. Muzikálový zpěvák Jan Kříž, který spadl z kladky při představení Robina Hooda v pražském divadle Kalich a sletěl do hlediště, sice vyvázl bez vážného zranění, ale sotva chodí.

"Nemám nic zlomeného ani vymknutého, ale od zadku dolů mám jednu velkou podlitinu, jak se mi obtiskla sedačka, na kterou jsem spadl. Bolí mě každý krok, ani náhodou si nemohu sednout," prozradil Super.cz Kříž, o kterého se stará jeho dlouholetá přítelkyně Marie Blahynková, s níž se seznámil při televizním konkurzu na muzikál.
Kříž přesto zatnul zuby a dorazil na domluvené vystoupení, když se v obci Unhošť otevíralo nové zdravotnické zařízení. O berli se musel opírat i na pódiu. "Ale kdyby mě Maruška nepřivezla, nebyl bych tady," krčil rameny.

Monika Absolonová promluvila o bolestném rozchodu se snoubencem: Co bylo jeho příčinou?

28. prosince 2012 v 13:29 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová neprožívá právě lehké chvíle. Jak vyšlo najevo, nedávno se rozešla s přítelem Vratislavem Jandou, což se jim podařilo několik týdnů ututlat před veřejností. Teď promluvila o tom, jak se cítí a v čem podle ní byla chyba.

"Je nám to oběma moc líto, přiznám se, že jsem ráda, že se to dostalo ven až teď, protože těsně po rozchodu by nás to úplně rozsekalo. Proto se nezlobte, že jsem vám to nenapsala. S Vráťou jsem prožila krásné 3 roky plné lásky, podpory, zážitků," vzkázala Monika svým fanouškům na sociální síti.
Tam také přidala možný důvod rozpadu jejího vztahu s mužem, s nímž ještě před několika měsíci plánovala vdavky a rodinu. "Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních. Nejsme první ani poslední, ale je to smutný a bolí to," řekla Monika, která dodala, že se se svým expartnerem rozešli v přátelském duchu.
"Ale protože jsme si jakkoliv neublížili, zůstaneme i nadále v kontaktu, ale už jen kamarádském. Bude líp, musí," doufá sympatická zpěvačka.

Diplom za 5.poznávačku

28. prosince 2012 v 11:43 | poppy2911 |  Soutěže
Tak do 5.poznávačky se přihlásila pouze Verushka. Tak tady má diplom


Takhle vypadá máma rockera Pepy Vojtka: Je to zatraceně šmrncovní ženská, které byste sedmdesátku rozhodně nehádali

28. prosince 2012 v 11:16 | super.cz
Maminka rockera Pepy Vojtka je v sedmdesátce pořád plná elánu. Když například její nejnovější snacha potřebuje pomoct s miminkem a početným zvířectvem, neváhá a vyrazí z domova v Teplicích směrem do Prahy.

Pochopili jsme také, jak je možné, že rocker Pepa i po mnoha bujných muzikantských letech pořád dobře vypadá. Má to po mámě, která je i ve svých letech pořád šmrncovní baba, za kterou se leckterý pán ohlédne.
Svoji tchýni si nemůže vynachválit ani Jovanka Vojtková. "Když má Pepa práci, pomáhají mi nejen moji rodiče, ale i Pepova maminka je naprosto skvělá. Miminko a naše tři psy bych sama asi nezvládala," přiznala tanečnice na mateřské dovolené.
Štědrý den ale trávila rodinka jen ve třech, návštěvy rodičů a Pepových potomků z předchozích vztahů manželé nechali až na další svátky.

Poslechl Karla Gotta: Známý zpěvák skončil s marihuanou, přemírou alkoholu a sotva zletilými děvčátky

28. prosince 2012 v 11:13 | super.cz
Zpěvák Bohuš Matuš zásadně změnil svůj život. "Je mi čtyřicet, tak už to chtělo se trochu uklidnit. Před půl rokem jsem přestal kouřit marihuanu, povolil jsem si pít alkohol jen jednou měsíčně a kupodivu se mi v té souvislosti přestala líbit ta mladá děvčátka," prozradil Super.cz Bohuš.

Ten před časem zmizel i z pódií muzikálů. "Rozhodoval jsem se mezi Aidou a Klíčem králů, vzal jsem Landu a nějak to nedopadlo kvůli nedorozumění. Ale to mi nevadí, stejně jsem vnitřně cítil, že to dobře nedopadne. Ale ta Aida mě mrzí," míní zpěvák, který ale dostal novou příležitost a s Monikou Absolonovou si zahraje v novém díle Marie Antoinetta, které se bude příští rok uvádět v Divadle Hybernia.
"Mít stálý příjem mi přijde důležité, i když si na vystoupení nemůžu stěžovat. Léto ovšem bývá tristní. To letošní jsem přežil v podstatě o rohlících," přiznal. "I ta marihuana hodně lezla do peněz, byl jsem schopen za ni utratit tisícovku denně," šokoval nás Bohuš, jemuž domlouval i Karel Gott.
"Nechci nikoho upozorňovat, že kouřit trávu je špatné. Každý k tomu musí dojít sám a mně to trvalo opravdu dlouho. Jsem teď bez ní i mnohem zodpovědnější," tvrdí Bohuš. Vypadalo to, že se dokonce už i usadil, s přítelkyní Nikolou je už tři roky. "Teď to ale mezi námi není nejlepší," připustil na předvánočním setkání se svými přáteli, kde převzal i platinovou desku za prodej alba s pohádkovými písničkami.
"Nikola sem nechtěla jít, moji přátelé se jí nezdají dost dobří. Je pravda, že je to parta bláznů, ale já je mám rád. Dost mě tím naštvala," přiznal Bohuš Matuš.

To je smutné! Monika Absolonová se po třech a půl letech rozešla se svým snoubencem

28. prosince 2012 v 11:10 | super.cz
Zpěvačce Monice Absolonové o Vánocích nejspíš do zpěvu moc nebylo. Trávila je totiž bez své lásky Vratislava Jandy, s nímž chodila tři a půl roku. Monika až nyní přiznala, že se rozešli, a to už před několika týdny. Podobně jako začátek jejich vztahu, tak i rozpad se jí podařilo před médii udržet pod pokličkou.

Dvojice přitom plánovala společný život, který stvrdila i zásnubami. Dnes je ale všechno jinak. "Přiznávám, už nejsme spolu. Je mi to moc líto, ale bohužel náš vztah vyhořel. Rozchod nikdy není příjemný. Jsem ráda, že jsme si to nejsmutnější odžili v klidu," uvedla zpěvačka pro deník Blesk.
Podnikatel Janda byl přitom v době, kdy poznal Moniku, ještě ženatý. S manželkou, s níž měl tři děti, ale už nějaký čas nežil. Přesto se jejich rozvod dlouze protahoval. Janda ale na opětovný vstup do manželství rozhodně nezanevřel a nedlouho poté požádal Moniku o ruku. Ta se svatbou vyčkávala, jelikož za sebou měla už jeden rozvod, s hokejistou Václavem Eiseltem, a pár dalších nevydařených vztahů.

Absolonová letos trhla osobní rekord v počtu upečených vánoček: Jejich číslo vám vyrazí dech

25. prosince 2012 v 16:08 | super.cz
Tak takhle pěnici Moniku Absolonovou určitě neznáte. Nejen, že Vánoce každý rok prožívá, nikdy nepodcení ani řádné přípravy. Narozdíl od své kolegyně Ilony Csákové, která není právě pečící typ a přiznala, že letos bude péct vánoční cukroví poprvé, je Monika v pečení skutečná matadorka.

Foto koneckonců mluví za vše. Probdělé noci měly před Vánocemi u Moniky na svědomí vánočky. A že jich bylo.
"Právě jsem dodělala těsto na vánočky, letos jich peču osmnáct," pochlubila se zpěvačka na svém sociálním profilu a přidala foto, které dokládá, že si ve svědomité kulinařině Monika opravdu libuje a je perfekcionistka.

Veselé svátky Vánoční

23. prosince 2012 v 20:19 | poppy2911
Hrozně moc Vás všechny zdravím. Už jsou tu po roce, konečně ty Vánoce. Já miluju Vánoce. Jak jste na tom s Vánocemi Vy? Já zbožňuju tu Vánoční atmosféru. Zdobení stromečku, pečení cukroví, perníčků, jak všechno venku svítí a je ozdobené. Tak mi prosím napiště, jak moc máte Vánoce rádi Vy. No, a proč vlastně píšu tento článek. Chtěla bych Vám popřát krásné svátky, hodně štěstí a pohody v novém roce. Ať se Vám všechna přání splní. Ale co je hlavní, přeju Vám, abyste byli všichni zdraví, protože zdraví je v životě to nejhlavnější, co můžete mít. Přeju Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Opravdu nevydařené Vánoce? Tahle muzikálová hvězda je stráví zavřená ve špitále

22. prosince 2012 v 12:06 | super.cz
Zpěvačka Hanka Křížková neprožije letos zrovna čítankové Vánoce. Zpěvačka je po náročné operaci kolene a z nemocnice se dostane nejdříve za měsíc. Křížková tráví svátky ve špitále ale dobrovolně.

"Tento termín jsem dopředu plánovala. Vánoce jsou jediný čas, kdy mi můj pracovní program dovolí vypnout," prozradila nám paní Hanka.
Aby byla zpěvačka v těch nejlepších rukou, odjela na operaci z Prahy až do Mladé Boleslavi, kde nyní nově působí její ošetřující lékař Petr Hajný. "Pan doktor mi už operoval kyčel. On je pro mě zárukou perfektně odvedené práce.Tak jsem se za ním vydala," vysvětluje Křížková.
Zpěvačka šla pod kudlu v úterý a brzy bude převezena do Prahy na Malvazinky, kde bude tři týdny rehabilitovat. "Vůbec mě netrápí, že strávím Štědrý den v nemocnici. Chystají se mě navštívit moji přátelé a to je pro mě důležité," říká.
My jsme se dozvěděli, že paní Hanku hodlá navštívit Monika Absolonová, Ivana Chýlková, nebo herec a dvorní textař Rudolf Kubík. "Všem blízkým jsem už rozdala dárečky, můžou je otevřít ale až na Štědrý den," uvedla Hanka Křížková, která ani připoutaná na lůžko neztrácí dobrou náladu.