Listopad 2012

Děkuju

30. listopadu 2012 v 20:50 | poppy2911
Všechny moc zdravím. Určitě jste podle nadpisu poznali, že chci někomu poděkovat. A komu jinému, než Verushce. Moc jí děkuji za ten nádherný dess. Mám muzikál Kat Mydlář moc ráda a tenhle design je vážně super. Takže Verushko, moc ti děkuji.

To je proměna: Krásná černovláska Libuška Vojtková zesvětluje. Podívejte se, jak jí to sluší!

28. listopadu 2012 v 15:51 | super.cz
Tanečnice Libuška Vojtková mění image. Vždycky měla vlasy jak uhel a nyní má na hlavě světle hnědý odstín. "Změna je ale život. Vždycky jsem byla úplně černá. Je to pro mě absolutní nezvyk. Poprvé jsem měla na sobě odbarvovací přípravy, kdy mi hořelo všechno včetně očí, měla jsem tam kysličníku jak na čtyři hlavy," prozradila Libuška.

Vlasy prý dostaly pořádně zabrat. "Byl to docela masakr na vlasy. Ještě chci tak odstín zesvětlit a samozřejmě dostanou výživnou kůru," upřesňuje.
"Cítím se v tom dobře. Sama jsem překvapená. Užívám si to. Baví mě to. U chlapů i u ženských odezvy dobrý. Mám u toho ještě chvíli určitě zůstat. I příteli se to líbí," dodala Libuška, která s partnerem Ivanem bude trávit první Vánoce ve společném domě.
"Před nedávnem jsme se přestěhovali, zařizujeme hnízdo. Máme nový domeček na Praze 6. Jsme moc spokojení," uzavřela tanečnice.

Diplomy - 4. poznávačka

28. listopadu 2012 v 14:28 | poppy2911 |  Soutěže
Je tu konec soutěže. Děkuji Ell a Michalovi za zúčastnění. A tady máte diplomky.

1. místo Michal


2.místo Ell


Jak to jen dělá? Kristina Kloubková půl roku po porodu září v televizi a vypadá skvěle

25. listopadu 2012 v 18:00 | super.cz
Krásná moderátorka Kristina Kloubková se v pátek vrátila po mateřské dovolené na televizní obrazovky, kam se moc těšila. Za moderátorským pultíkem se totiž cítí jako doma a hned po svém návratu do televize má pořádně napilno.

Kromě Odpoledních televizních novin se už dnes večer nově objeví ve speciálu Televizních novin Splněná přání.
Soudě podle fotek z generálky, si sličná Kloubková moderování hodně užívá a jak je vidět, skvěle zvládá skloubit jak mateřské povinnosti, tak práci.
Kloubková v pořadu divákům přiblíží pohnuté osudy lidí, kterým se díky empatii ostatních změnil život.
Jak jí to na obrazovce sekne, můžete vidět už dnes v podvečer po přímém přenosu závodů Formule 1.

Krutý osud: Kamila Nývltová má těžce postiženou sestru. V osmnácti jen leží, nikdy nepromluvila ani slovo

24. listopadu 2012 v 11:30 | super.cz
Zpěvačka Kamila Nývltová promluvila o tragédii, která potkala její rodinu. Její osmnáctiletá sestra prodělala dětskou mozkovou obrnu a je trvale připoutána na lůžko. "Je ležák, musíme se o ni starat úplně ve všem. I když někdy mám pocit, že když na ni mluvím, usměje se," svěřila Kamila.

Kamila je ze tří dětí, kromě sestry má ještě o třináct let mladšího bratra. "To, že je Eliška nemocná, jsme přijali jako fakt, se kterým se nedá nic dělat. Snažíme se jí poskytovat všechnu možnou péči. Dlouho jsme ji měli napořád doma a mamince s ní pomáhala babička. Ta je s ní teď v nemocnici," vyprávěla. "Eliška nekomunikuje, nemluví. Ale když ji třeba něco bolí, tak pláče," vysvětlila soužití.
Právě proto se zapojila do charitativního projektu Zdeňka Podhůrského Ptejte se - číslo na Boha, který podporuje nadaci Dobrý skutek cílenou na pomoc konkrétním dětem. Momentálně se snaží pomoci rodině dvojčat po mozkové obrně, aby mohli zaplatit rehabilitace, kterou neproplácí zdravotní pojišťovny.
"Sama vím, že peníze od pojišťovny prostě nestačí. A protože jsem se nikdy nezapojila do žádné charity, tenhle projekt mě oslovil. Ani to nestálo moc úsilí, natočila jsem jen klip. Ale mám z toho dobrý pocit a doufám, že se najde dost lidí, kteří na telefonní číslo opravdu zavolají a pomohou tak nasbírat penízky," věří Kamila.

To je proměna: Cvalík Savka zazářil jako šarmantní elegán v kvádru po boku půvabné bejvalky

24. listopadu 2012 v 11:28 | super.cz
Určitě si pamatujete na doby, kdy Tomáš Savka jako sebevědomý frajírek bodoval v první řadě SuperStar. Od té doby pevně zakotvil na pražských muzikálových jevištích. Málokdo ví, že je jeho velkou zálibou swing. Jeho podobu elegantního světáckého frajera v kvádru a s velkým orchestrem za zády asi nejspíš také neznáte.

Právě tak se Tomáš představil na svém sólovém koncertu v Divadle Hybernia, kde hraje například v muzikálech Quasimodo a Lucrezia Borgia. A na programu byly ty nejvymazlenější swingové pecky, jako jsou Mr. Bojangles nebo What Kind of Fool.
Vrcholem programu byla legendární Sinatrova My Way, která patří k jeho oblíbeným flákům. "Člověk by se měl chovat tak, aby se za sebe jednou nemusel stydět a o tom pro mě je tato píseň," uvedl Tomáš song, po kterém mu aplaudovalo celé divadlo.

Diplomek od Ell

21. listopadu 2012 v 16:50 | poppy2911
Dostala jsem krásný diplom za spřátelení od Ell. Moc jí děkuju :-)


Vojtka osahávaly dvě téměř nahé ženy. Nevěděl, zda zvolit blondýnu, či brunetu

20. listopadu 2012 v 20:18 | super.cz
Fotograf Jakub Ludvík opět dává dohromady snímky na svůj každoroční diář. Tentokrát ale neoslovoval pouze ženy, pózoval pro něj i zpěvák Marian Vojtko. Naštěstí oblečený. Nahé dívky ale chybět nemohly.

"Sám jsem si vymyslel, že bych mohl být v kostýmu upíra z Klíče králů. Tím focení nabývá další rozměr a nabízí spoustu možností," vysvětlil Super.cz Vojtko a také hned předvedl, jak se lačně vrhnout po krku téměř nahé modelky Táni Makarenko.
Vedle brunetky Táni Jakub k focení oslovil Báru Navrátilovou, která se neživí jen modelingem, ale i jako PR manažerka. "Tohle bylo pro mne nové a byla to docela zábava," mínila Bára.
"Ráno jsme měly obě tiskovku kvůli charitě a teď nás tady Kuba svléká. Myslela jsem, že budeme aspoň v džínách, a ne v tangách. Jak to zase vysvětlím doma," dodala Táňa, která žije s hokejistou Zdeňkem Bahenským.

Další spřátelený blog

20. listopadu 2012 v 15:27 | poppy2911
Z kolonky oblíbené blogy, do kolonky spřátelené blogy, se nám dostal blog ceske-muzikaly. Jeho majitelkou je Ell. Na tento blog chodím hrozně ráda. Kdo ho ještě nenavštívil, určitě se jukněte. A tady máš diplomek Ell. Snad se ti bude líbit :-)
4.poznávačka

18. listopadu 2012 v 17:28 | poppy2911 |  Soutěže
A je tu další z poznávaček, ale s malinkou změnou. Nyní nebudete poznávat alternanty, ale kostými. Takže mi napište, která role kostým nosí a ze kterého muzikálu to je. Jestli si budete u některých kostýmů chtít tipnout, který zpěvák to je, můžete, bude vám to jenom k dobru. Pokud to bude špatně, nevadí, nebudu to brát jako chybu. A nezapomeňte napsat, co byste chtěli na diplom :-)