Říjen 2012

Otevřená zpověď Petra Koláře: S mladou milenkou chci být až do smrti

31. října 2012 v 18:22 | super.cz
Nejdřív to vypadalo jen jako nezávazná rychlovka v autě, nyní jde o nehynoucí lásku doslova až za hrob! Rocker Petr Kolář si k sobě domů nedávno nastěhoval o dvaadvacet let mladší partnerku, biletářku Lenku, se kterou ho před časem nachytali paparazzi při erotických hrátkách a i kvůli které se mu rozpadlo manželství. A i když doteď zpěvák tvrdil, že nejde o lásku, ale o kamarádství, tentokrát konečně přiznává, že k mladé krásce cítí něco víc.

Petra prý vůbec netrápí velký věkový rozdíl. Ba co víc, má pocit, že s Lenkou bude do konce života. "Je to zvláštní, ale já ten věk neřeším. Máme si o čem povídat. O věku to není. Když nebude nějaký zásadní problém, něco se nestane, tak dokud neumřeme, budeme spolu," vyznal se Kolář před kamerou ve středu večer vysílaném pořadu TopStar.
Lenka zase přiznala, že je po boku muže malého vzrůstem, ale velkého hlasem velice šťastná. Už ho dokonce představila rodičům. "Musím říct, že to proběhlo v klidu. Rodiče jsou příjemný, vzali to s humorem, s nadsázkou," konstatoval pěvec. Aby také ne, když si otec s matkou biletářky již před časem prohlíželi v médiích fotografie své dcery po intimitách v terénním autě. Více se o vztahu dívky s populárním zpěvákem čtenáři dozvědí v reportáži.

Anketa - kostým Angeliky

30. října 2012 v 18:35 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Ať je trochu změna. Nyní po vás nebudu chtít oblíbeného interpreta, ale váš nejoblíbenější kostým. Momentálně kostým Angeliky. Musím uznat, že má těch kostýmů opravdu hodně. Který kostým máte nejradši??


Noid se zbláznil: Bude spát v mrazu v lese pod širákem a k jídlu si dá jen to, co uloví!

30. října 2012 v 18:22 | super.cz
Václav Noid Bárta si splnil sen. Tři dny bude "přírodním mužem". Bude žít jako v pravěku. Od svého bratra dostal dárek, který si dlouho přál: kurz přežití. A je to síla. Vaška čekají náročné dny i noci. Zima udeřila a teploměry ukazují minusové teploty.

"Odteď do středy mě nikdo neshánějte, jedu na kurz přežití do lesů a kopců s bráchou. Budeme spát venku, jíst jenom to, co les dá, oheň budeme rozdělávat křesadlem. Strašně se těším," napsal na svoji sociální síť Vašek.
Jeho láska Eliška Bučková to Super.cz potvrdila. "Je to tak. Byl to vždycky veliký Vaškův sen. Dva dny o něm neuslyším. Nesmí mít s sebou ani spacák. Opravdu bude spát pod širákem, s sebou bude mít jen nůž a jíst bude to, co si uloví."

To je pokoukáníčko: Sexy Absolonová předvedla své vnady v neskutečném výstřihu

28. října 2012 v 9:59 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se předvedla na divadelních prknech v šatech s pořádně hlubokým dekoltem. Při děkovačce muzikálu Funny Girl v pražském Divadle Hybernia měla co dělat, aby své vnady udržela v dekoltu. A bylo to doslova o prsa.

Ústecký muzikál Funny Girl končí a v Praze se konala jeho poslední dvě představení. Monika tak své dokonalé vnady v kostýmu Funny včera ukázala naposledy. "Představení bohužel končí, protože Ústecké divadlo nemá peníze, po Funny mi bude smutno," řekla nám smutně Absolonová, která za svůj výkon získala prestižní divadelní cenu Thálie.
Monika je nyní ve výborné formě a neuvěřitelně štíhlá. Sama přiznala, že během sezóny se dostává i na velikost 36, zatímco během letních prázdnin zase vesele přibírá až na dvaačtyřicítku. "Myslím, že to teď není špatný," dodala se smíchem Monika.

Jo-Jo efekt podle Moniky Absolonové: V létě nosím dvaačtyřicítky, v zimě šestatřicítky

28. října 2012 v 9:22 | super.cz
Také nevíte, jak si udržet váhu, které dosáhnete po radikálním zhubnutí? Rozhodně nejste sami. Názorným příkladem ze světa celebrit je zpěvačka Monika Absolonová. Rozdíl mezi jejím letním a zimním šatníkem činí bezmála čtyři velikosti.

"Už to tak mám roky. V létě, kdy mám volno, zpohodlním a doslova se rozkydnu. Nosím pak velikosti čtyřicet a někdy i dvaačtyřicet. A v zimě, kdy se na mě naopak práce nahrne, zase zhubnu a v pohodě si obléknu šestatřicítky," svěřila se Super.cz zpěvačka.
Samozřejmě ví, že to není ideální, ale už se s deseti kily, která jdou střídavě nahoru a dolů, smířila. Stejně tak i její partner. "Má mě rád, ať už jsem oplácaná nebo hubená. Ale tuhle sezónu by mi mohla ta hubenost vydržet déle, protože v únoru mě čeká muzikál Mary Poppins a tam mám opravdu hodně pohybu," uzavřela.

Myslí to vážně? Marián Vojtko se v milostném životě chová jako upír. Partnerky kouše a saje jim krev

27. října 2012 v 13:04
Zpěvák Marián Vojtko si už potřetí zahrál upíra. Po Draculovi a jedné opeře, kterou zkoušel ještě na škole, je to v rockové opeře Klíč králů. A Marián si to vážně užívá. "Když vidím, že někomu třeba teče krev z ruky, dělá se mi zle. Ale když vidím pěkný krček s tepajícím pulzem, přiznávám, že se mi to líbí," svěřil Super.cz.

"Už jako malého mě upíři lákali. Vždycky, když šel v televizi Drákula nebo něco podobného, nevynechal jsem to a ztotožňoval jsem se s tou postavou. Myslím, že jsem byl upírem v minulém životě," myslí si Marián.
Pozor by si na něj měly dát slečny, které si vodí domů. Přiznal nám totiž, že ke kousání, nejen do krčků, má vztah i v intimním životě. "Intimní situace jsou zvláštní a různorodé a v některých momentech teče krev. Občas mám chuť si kousnout a nejen do hrdla. A to pak krev opravdu teče," prozradil.

Noid přestal vařit? Eliška Bučková předvedla ve spodním prádle hubeňoučké tělíčko

26. října 2012 v 13:04 | super.cz
Modelka Eliška Bučková úplně nenávidí, když jí někdo řekne, že by měla přibrat. Brání se, že jí a její ultraštíhlá postava nemá nic společného s anorexií. "Když je někdo tlustý, nikdo mu neřekne, aby přestal jíst. Je zajímavé, že štíhlým bez problémů radí, že se najíst mají," krčí rameny půvabná Česká Miss.

Eliška velmi často vypráví, jak jí snoubenec Václav Noid Bárta doma vyvařuje. Kachna nebo vepřo-knedlo-zelo se prý u nich doma v Uhříněvsi jí i pozdě v noci. Momentálně na to ale modelka rozhodně nevypadá.
Když předváděla spodní prádlo na charitativní módní přehlídce v Novém Boru, daly by se jí spočítat kosti. Na zakázky si ale nestěžuje, má jich čím dál tím víc. Takže buď jíst nestíhá ona, anebo Noid přestal vařit. I on je totiž pracovně velmi vytížený.
Kromě muzikálů Jesus Christ Superstar a Aida, v nichž účinkuje, začal hrát i v novém televizním seriálu s pracovním názvem Okres. Ten se začal točit před pár dny v lokacích v Mělníku.

Vzpomínáte? Bohyně tance Monika Absolonová divočila na parketu a ukazovala svá stehna v punčoškách

26. října 2012 v 13:01 | super.cz
Vzpomínáte? Zpěvačka Monika Absolonová vlnila svými boky v taneční soutěži StarDance a v rytmu divokého tance sklízela nadšené ovace diváků. Pátá série této soutěže už brzy vtrhne na televizní obrazovky a my pro vás máme pořádně žhavou vzpomínku právě na Moniku Absolonovou, jež ve dvojici s charismatickým Václavem Masarykem skončila překvapivě těsně před branami velkého finále.

Diváci se tehdy měli opravdu na co dívat. Absolonová ukazovala svá sexy stehniska během akrobatických tanečních kreací, kterým nechyběly erotické prvky i něžné ladné pohyby lahodící oku každého milovníka tance.
Zpěvačka dostávala diváky do varu zejména díky temperamentním latinskoamerickým rytmům, ale pozornost přísné poroty uměla přitáhnout i v pomalejším tempu. Vašek Masaryk letos dostal na starosti nejprsatější účastnici páté řady Báru Polákovou, která dle fotek z tréninků předvede nevídané věci. Monika, která se na Vaška jistě přijde podívat, se bude zase potit na zkouškách muzikálu Mary Poppins.
Pátá řada StarDance odstartuje už v listopadu. V oblíbené taneční soutěži budou diváky bavit například herečka Dana Morávková, hokejista Martin Procházka, zpěvák Petr Bende či krásná modelka Pavlína Němcová.

Takhle se zubí Absolonová: Moniko, hlavně nás nekousni

26. října 2012 v 12:58 | super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová dostala prestižní hereckou cenu Thálie za muzikál Funny Girl, v němž ztvárnila hlavní roli. Hrál se ale v Ústí nad Labem a jen málokdo z jejích kolegů se mimo metropoli vypravil. Takže Monice nezbylo nic jiného, než je pozvat na poslední dvě představení.

To předposlední se konalo v pražském Divadle Hybernia a všichni byli nadšení. Tak bouřlivé ovace český muzikálový svět dlouho neslyšel. "Znáte mě, jsem kritický, ale tohle je opravdu velmi povedené představení. A Monika je čím dál tím lepší. Nejen pěvecky, ale i herecky," řekl Super.cz po představení producent František Janeček, v jehož Bídnících Monika také hraje.
Chválou nešetřila ani Hana Zagorová, Petr Štěpánek nebo Ondřej Brzobohatý. A samozřejmě i Vratislav Janda, Moničin přítel, který zpěvačku podle jejích slov podporuje v profesi jako žádný jiný muž před ním. Monika byla tak nadšená, že jí ani na chvíli nezmizel úsměv z tváře. A zubila se tak, že jsme se skoro báli, aby při polibcích někoho nekousla.
Ti, kteří by excelentní výkon Absolonové chtěli ještě vidět, mají tu úplně poslední možnost dnes, kdy se koná oficiální derniéra. "Určitě to obrečím," řekla včera aplausem dojatá zpěvačka.3.poznávačka

18. října 2012 v 16:34 | poppy2911 |  Soutěže
Ahoj všichni. Doufala jsem, že se s tím časem nějak poperu, ale nepoperu. Bohužel, teď opravdu toho času moc nemám. Nechci ale blog zanedbávat, proto jsem vytvořila 3.poznávačku a hned ji nahrála sem. Takže s chutí do poznávání!! Držím palce, i když myslím, že je docela jednoduchá.
PS.: Malá změna. Napište roli, zpěváka + MUZIKÁL a nezapomeňte napsat co chcete na diplom