Září 2012

Soutěž - Kat Mydlář

27. září 2012 v 17:01 | poppy2911 |  Soutěže
1. Poznej, kdo je na obrázku + role


2. Kdy a kde měl Kat Mydlář premieru?
3. Kdo vymyslel hudbu a texty tomuto muzikálu?
4. Napiš alternace:
a) Jan Mydlář
b) Dorotka
c) Magister Kelley

5. Urči název písničky + kdo ji zpívá
a) ... Černý havran vzlét.....
b) …. a hloupá zášť, okolí mě trápí….
c) …. se mnou trávil spoustu dní…


6. Vylušti jména postav z přesmyček:
a) ANÉKANMDLA
b) NESSJASUNISE
c) EPÉŽÁONAVOFIŠ
d) MUISLNESJESANJ


7. Vylušti jména písniček:
a) EZNMSĚÁDŠ
b) LÍMÁĚVDŘ
c) TPÍMORÍJEMJAŘ


8. Jak bys popsal/a scénu s písní "Ať chrání Bůh nás"?
9. Kterou roli na diplom?

Léto, vrať se zpátky: Fešná Monika Absolonová v duhových plavkách rozbrnká struny vaší fantazie

22. září 2012 v 11:23 | super.cz
Letošní dovolenou zpěvačka Monika Absolonová strávila se svým přítelem Vráťou na řeckém ostrově Kréta. A soudě podle fotek, užila si ji naprosto skvěle. Vy si užijte pohled na Moničinu postavu, kterou v plavkách vystavovala horkému balkánskému slunci.


Moniku známe jako elegantní dámu ve večerních róbách, často ji vídáme v pestrých muzikálových kostýmech, nebojí se ukázat v civilu, v džínách a teniskách, ale jen v plavkách, zachycenou oddávaje se relaxaci v bazénu, tak jsme Moniku doposud neviděli. Až nyní. A je to pohled pro bohy, dere se do úst při spatření Moniky, kterak se v duhových plavkách ráchá v hotelovém bazénu, z něhož je luxusní výhled do okolí.

Na snímcích odhalila nejen svou postavu, ale také obličej, který se ve dnech volna nesetkal s líčidly. Jednou v bazénu, podruhé při odjezdu zpět do domoviny. "Tak to je pět ráno a my se chystáme na odjezd z hotelu... Takhle mě vidí jen můj přítel a rodina - a teď vy," napsala Monika k fotce, na níž je zahalena jen do osušky a na nose má posazené výrazné brýle. Dioptrická skla či čočky jsou pro ni ostatně nutností. "Nevím, jestli to víte, ale bez čoček nebo brýlí nemůžu ven," svěřila zpěvačka svým fanouškům.

Manželka Pepy Vojtka Jovanka se měsíc po porodu ukázala na veřejnosti: Postavu má božskou!

22. září 2012 v 11:20 | super.cz
Rocker Pepa Vojtek poprvé vyrazil s manželkou a novorozeným synem Adámkem na veřejnou akci. Celá rodina si za slunečného odpoledne vyšla na fotbalový zápas, kde se mezi sebou utkaly týmy muzikálů Klíč králů a Aida. A Pepa na trávníku pochopitelně nemohl chybět. "Kolegové viděli Adámka poprvé a myslím, že byli dojatí, rozplývali se. Přáli nám hodně štěstí, gratulovali," prozradila Jovanka.


Známá tanečnice je teprve měsíc po porodu. Už se ale vrací do plné formy. Na postavě kila navíc nejsou vůbec znát. "Je to tak rovnoměrně rozložené, že to možná není moc vidět. Váha ale nelže. V porodnici jsem nechala deset kilogramů, ještě osm musí dolů. Ale pozvolna, nic drastického, abych nepřišla o mléko," řekla Super.cz Jovanka.

I když prý skoro nespí, vypadala výborně a odpočatě. "To ráda slyším, ale je to s Adámkem v noci pěkně náročné. Spím maximálně čtyři hodiny, a to ještě ne v kuse, spíše tak po dvou hodinách. Jsem unavená, ale to k tomu patří. Jsem šťastná máma," usmívá se tanečnice.

Do divadla se Jovanka zatím nechystá. "Nyní to neplánuji. Adámek mě stoprocentě potřebuje a on je pro mě prioritou. S tancováním nekončím, vrátit se chci, ale uvidíme, jak to půjde," dodala známá tanečnice

První foto: Takhle vypadá novorozený syn Pepy Vojtka a jeho ženy Jovanky. Komu je víc podobný?

20. září 2012 v 15:50 | super.cz
Ještě mu není ani měsíc a už má za sebou první profesionální focení. Manželé Vojtkovi poprvé zapózovali s novorozeným synem Adamem. "Máme zdravé, krásné dítě. Už od prvního pláče na něm je vidět, že má kuráž, je zvídavý a má chuť do života, to se pozná," pochlubil se při focení Pepa Vojtek (47).


Než se děťátko narodilo, uvažovali manželé o několika jménech a při posledním rozhovoru Jovanka tvrdila, že váhá mezi Sebastiánem nebo Samuelem. "Sebastián Vojtek, to prostě nezní, nejde to k sobě. Považuji za důležité, aby jméno znělo a bylo zvučné. K Sebastiánovi je Vojtek příliš slovanské a kombinace těchto dvou jmen, to není ono. A to mi jako muzikantovi znít musí," vysvětlil Pepa.

Jako první fotil rodiče se synem fotograf Robert Vano. "Volalo nám hodně fotografů, ale my se rozhodli pro Roberta ještě před narozením syna. Když jsme fotili pro magazín Best of..., tak to byla naše první zkušenost s Robertem. Okamžitě jsme si padli do oka," upřesnila Jovanka, která s manželem pro tento internetový profesní magazín poskytla i jeden z prvních rozhovorů.

Když Jovanka ještě před narozením syna řešila, jak jí půjdou shazovat těhotenská kila, obávala se, že to půjde samo, protože miminko bude hodně slyšet. A měla pravdu.

"Projevuje se hlavně v noci a má opravdu hodně silný hlas. Připomíná mi mne, když jsem byl dítě. Co si pamatuji, bylo mě slyšet všude! Adámek mi pomalu fušuje do řemesla a začíná celkem častými nočními zvukovými zkouškami," vyprávěl rocker.

"Mě to nijak zvlášť neruší, protože už v podstatě nespím v tahu, ale přerušovaně. Že do toho vstupuje plačící dítě, tak to beru celkem v pohodě a jedním okem jsem připravený ho zase uspat. Ale úspěšněji ho uspí Jovanka kojením, v tom nemůžu konkurovat," dodal muzikant, který se snaží užívat si čtvrtého potomka co nejvíce. V době, kdy ale finišují zkoušky na muzikál Klíč králů a začíná zkoušet i další hudební projekt Andílci za školou, to není jednoduché.

"Nic jen tak nepředčí, když jsme slyšeli Adámkův první pláč. To bylo velmi silné, když se nadechnul a dal nám o sobě vědět. A že se do toho pustil z plna hrdla! Teď už se na nás i usmívá, takovou svojí roztomilou miminkovskou mimikou. Těšíme se z každého nového okamžiku s ním," uzavřela Jovanka.

Fanynky, těšte se: Chlapák Daniel Hůlka se po zánětu slinivky vrací v plné formě na jeviště

20. září 2012 v 15:47 | super.cz
Zpěvák Daniel Hůlka chystá velký comeback. Poté, co mu lékaři diagnostikovali těžký zánět slinivky a doslova utekl hrobníkovi z lopaty, na dlouhou dobu přerušil své účinkování v muzikálech Bídníci a Kat Mydlář.


Málokdo tehdy věřil, že se Hůlka brzy vrátí na jeviště. Charismatický zpěvák však všechny překvapil a už za pár dní se objeví v muzikálu Bídníci, kde opět ztvární roli Javerta.

"Na premiéře se Danovi zpívalo výborně a sklidil velké ovace. Když jsem s ním včera mluvil, svěřil se mi, že se na své první představení po delší pauze velmi těší a cítí se ve formě," řekl Super.cz producent František Janeček (68).

Hůlka, který zhubl dvacet kilo a na vystoupení se pečlivě připravoval, se divákům představí v jednom pátečním a ve dvou sobotních představeních.

Všichni pochybovači, kteří nevěří, že se Hůlka dokázal dát tak rychle dohromady, se tak mohou na vlastní oči přesvědčit v pražské GoJa Music Hall, kde se Bídníci hrají.

Anketa - Dorotka

19. září 2012 v 19:18 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Je tu další z obrázkových anket, dnes z muzikálu Kat Mydlář a konkrétně se vás ptám na nejlepší Dorotku.
Tak honem piště své názory :-)


Diplomky za soutěž o Monice Absolonové

19. září 2012 v 19:10 | poppy2911 |  Soutěže
A je tu konec soutěže! Děkuji všem zúčastněným a zároveň jim gratuluju :-) Doufám, že se vám budou diplomky líbit.

1.místo - ceske-muzikaly


2.místo - Katy


3.místo - Terka


Tohle vás zaručeně rozněžní: Monika Absolonová se pochlubila svým novým psím miláčkem

19. září 2012 v 18:56 | super.cz
Tyhle obrázky zaručeně dojmou všechny pejskaře. Zpěvačka Monika Absolonová zažívá v těchto dnech velmi příjemné starosti. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradora s typicky semaforským jménem Jonáš.

Před pár týdny Monice odešel její psí miláček Kvído, který byl zpěvaččiným parťákem čtrnáct let. Pocit prázdnoty se proto Monika rozhodla okamžitě řešit. "Sama jsem byla překvapená, jak moc mě to zasáhlo. Byl to člen domácnosti a zažil toho se mnou za těch čtrnáct let opravdu hodně," přiznala smutně Monika.


"Jonáš je naprosto úchvatný a je s ním strašná legrace. Když jsme si pro něj s bráchou jeli, cítila jsem větší trému, než kdybych šla na schůzku s chlapem," říká zpěvačka, které nový psí společník dovede spolehlivě vykouzlit úsměv na tváři.

Monika, kterou čekají v příští sezóně hned dvě skvělé muzikálové role, teď jen řeší, jak skloubí starost o malého neposedu s pracovními aktivitami. Na začátku října vyráží totiž na podzimní turné s Karlem Gottem. "Asi ho budu brát s sebou, nic jiného mi nezbude," zakončila zpěvačka.

Konkurence pukne závistí: Absolonová si v příštím roce střihne dvě úchvatné muzikálové role

19. září 2012 v 18:54 | super.cz
Držitelka prestižní divadelní ceny Thálie Monika Absolonová si na nedostatek práce rozhodně nemusí stěžovat. Naopak. Její konkurence by se měla mít hezky na pozoru, protože v příštím roce bude Monika doslova na roztrhání. Nedávno se totiž stala mediální tváří hlavního producenta Divadla Hybernia, společnosti Musical Production, a dostala nabídky na dvě hlavní role, které jí budou kolegyně nejspíše hodně závidět.


"Od producentky Emy Krahulíkové jsem dostala dvě nabídky na krásné hlavní role v muzikálech Mary Poppins a Královna Antoinetta a na obě se moc těším. Každá je úplně jiná. Mary je krásná pohádka plná barev, kouzel a dobrodružství. Marie Antoinetta nebyla úplně sympatická a milá osoba, ale já si na ni určitě něco pozitivního najdu. A navíc autoři - pánové Hubač, Vrba a Škorpík - jsou pro mě zárukou, že to bude krásné představení," nechala se slyšet Monika.

Divadlo Hybernia, kde Moniku v příštím roce čekají hned dvě velké premiéry, má ještě jeden důvod k oslavě. Už tento pátek v rámci představení Lucrezia Borgia přivítá miliontého diváka.

Soutěž - Monika Absolonová

14. září 2012 v 15:32 | poppy2911 |  Soutěže
Všechny moc zdravím. Vím, že se blogu nevěnu tak, jako dřív. Ale na gymplu je to docela dřina. Nebyla jsem zvyklá učit se každý den. Mně stačilo pořádně se na látku juknou až před písemnkou. Ale dost školy, když je konečně ten pátek. A hurá k muzikálům nebo spíše k jedné z nejlepších muzikálových zpěvaček. Tušíte?? Ano, samozřejmě že je to Monča Absolonová. Dnešní soutěž je tedy o ní. Tak hurá na to! :-)

1. úkol: Poznej muzikál a roli.


2. Kterou roli napsal Michal David pro Moniku?
3. Který muzikál byl její první a jakou roli v něm ztvárňovala?
4. Za kterou roli dostala Monika cenu Thálie?
5. Napiš, ze kterého muzikálu je text a kdo ho zpívá?
a)...ten obraz cizí ženy, vždyť není až tak cenný. Co je to za portrét?...
b)...jak věrný je můj stát, kde o mně budou psát...
c)...to je láska má, náruč prázdnou svírám...
d)...toho lumpa zde já znám, dobře poznávám a tenkrát....
6. Ve kterých muzikálech Monika hraje/hrála s Pepou Vojtek?
7. Které muzikály, ve kterých Monika účinkovala/účinkuje, režíroval Jozef Bednárik
8. Ve kterých muzikálech hraje/hrála Monika zápornou postavu?
9. Kterou roli na diplom?