Srpen 2012

Diplomky za 2.poznávačku

29. srpna 2012 v 16:18 | poppy2911 |  Soutěže
Je tu vyhodnocení druhé poznávačky. Tahle byla nějaká moc lehká, poněvadž to měli všichni zúčastnění bez chyby. Proto jsem dala místa podle pořadí komentářů.

1.místo - Verushka


2.místo - Mitchi


3.místo - Daiva99


2.poznávačka

27. srpna 2012 v 17:41 | poppy2911 |  Soutěže
Druhá poznávačka je zde. Doufám, že není moc těžká, ale ani moc lehká :-D Nicméně doufám, že vás poznávačky nenudí a že se rádi zúčastníte. :-)

Diplom za poznávačku

27. srpna 2012 v 12:23 | poppy2911
Tento nádherný diplom jsem dostala od Daivy99 (moncaabs.blog.cz) za 2.místo v poznávačce. Moc jí děkuju

Eliško, zhřešila jsi! Bučkové vynadali pobožní rodiče za tyhle svůdné fotky, na kterých pózuje nahoře bez

26. srpna 2012 v 15:23 | super.cz
Modelka Eliška Bučková dostala doma vynadáno za nafocení odvážných fotek, na kterých pózovala nahoře bez.


Kráska totiž pochází z nábožensky založené rodiny a ta si rozhodně nepřeje, aby se jejich dcera veřejně svlékala. Eliška to vyřešila šalamounky a o sexy fotkách rodičům raději vůbec neřekla. Přichystala jim tak pořádné překvápko.

"Mámě ani tátovi jsem o focení neřekla, takže byli dost překvapení. Ale je to moje práce, takže se to snad zase brzy dá do pořádku. Rodiče mě vždy podporovali, takže myslím, že se tak stane i tentokrát," svěřila se Bučková Nedělnímu Blesku.

Přísní rodiče měli kdysi problém přijmout i přítele Bučkové zpěváka Václava Noida Bártu. Byl totiž rozvedený, což její rodiče neuznávají. Noid si však postupně k rodičům své lásky našel cestu a dnes s nimi nemá žádný problém.

A proč se vlastně Eliška odhodlala zapózovat na odhalených fotkách? Chce všem ukázat, že netrpí anorexií! "Už se mi nechtělo opakovat, že normálně jím. I když jsem se u jídla nechala mockrát vyfotit, stejně leckdo tvrdil, že jsem kost a kůže. Tady aspoň uvidí, že moje tělo je úplně v pořádku," řekla Eliška Super.cz. Tímto zdůvodněním snad obměkčí i přísné rodiče.

Finková krutě urazila svou nástupkyni: Vždyť to není žena, ale transka

23. srpna 2012 v 12:08 | super.cz
Linda Finková svého nevěrného manžela Richarda Genzera a milenku Markétu Jiránkovou (36) rozhodně nešetří. Ostatně jak se chovat k ženě, která jí odvedla manžela a dětem tatínka...


Když ji deník Aha! požádal, aby okomentovala fotky, na kterých se její manžel líbá se svou novou partnerkou, tak zatnula ostře nabroušený drápek.

"Chcete se mnou mluvit o údajné milence mého muže? Já jsem ho s žádnou ženou neviděla! Myslíte ty fotky, jak se na Konopišti líbá s nějakým transvestitou?" prohlásila s humorem sobě vlastním Finková.

Vášnivé doteky a polibky si její manžel s novou partnerkou užíval i na dovolené v egyptské Hurghadě. Muzikálová herečka má jistě důvod se zlobit. Geňa vyvezl přítelkyni do slunného letoviska, ale vlastní děti Viktorku a Matyáše k moři nevzal.

Anketa - Královna Anna

22. srpna 2012 v 13:23 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
V minulé anketě jsme se shodli, že je Radka Fišarová lepší královna než Mylady. Ale teď je ještě otázka, zda se vám Radka líbí ze všech královen nejvíc.

Ta se s tím nepáře: Mirjam Landa vyrazila z muzikálu další velkou hvězdu

22. srpna 2012 v 13:17 | super.cz
V muzikálu Daniela Landy Klíč králů padla další hlava. Po zpěvácích Bohušovi Matušovi, Petru Kutheilovi či Marii Štěchové a Beatrici Todorové vyrazila režisérka Mirjam Landa i jednoho z nejlepších českých muzikálových zpěváků Bohouše Josefa.


Bohouš Josef je na české muzikálové scéně etablovaný už desítky let. Zpíval velké role ve Třech mušketýrech, Galileovi, Hamletovi, Katu Mydlářovi a dalších dílech a jako jeden z mála byl slyšet až v posledních řadách, i když mu vypadl mikroport a musel svůj part uřvat bez pomoci techniky.

Mirjam to ale nestačilo. "Neshodli jsme se v hereckém a tanečním pojetí role," řekla Super.cz Mirjam Landa. "Dohodli jsme se na odchodu, ale dál bych to nerozebíral," uvedl Bohouš Josef. Zbylí účinkující se klepou strachy a jsme sami zvědaví, kdo nakonec na říjnové premiéře vystoupí a zda si nebude muset některou roli zazpívat i sám autor muzikálu, ač to od začátku odmítá.

A je to venku! Petr Kolář poprvé otevřeně promluvil o své milence

22. srpna 2012 v 13:12
Zpěvák Petr Kolář (45) poprvé otevřeně promluvil o tom, jak to vlastně má s milenkou, biletářkou Lenkou Chlupáčovou, kvůli které se rozvedl s manželkou Zuzanou. Lenka je u něj jako doma a pravidelně se opaluje na zahradě. Jako o vztahu na celý život o tom ale neuvažuje. "Znáte to, když vám někdo není nepříjemný a neštve vás a zároveň nechcete být sám, tak jste s ním," řekl Super.cz Petr.


"Je to kamarádka, která mě navštěvuje a v těchto těžkých dobách mi pomáhá. Když je člověk sám v domě, tak spoustu věcí neumí, jsou to práce, které jsem léta nedělal, tak si navzájem pomáháme a jestli to přeroste v něco víc, to uvidí teprve čas," upřesnil.

"Zatím je to tak, že jsem nerad sám. Hodně času trávím i se sousedem, ale dát si s ním večer víno a pokecat není takové jako s krásnou ženou," míní zpěvák. Přiznal také, že mu Lenka pomáhá i doma, ač tam s ním prý trvale nebydlí.

"Ona mě občas navštěvuje, třeba poprosím, a když má chuť, tak něco udělá a pomůže mi. No, a když je vedro a já mám zahradu s bazénem, tak se u mě opaluje. Ale koupat se chodí i soused," smál se.

Kolář se snaží nezanedbávat po rozvodu ani své dva syny. "Vídám je v rámci času a možností. Byli jsme na nějakých výletech. Teď neřeknu přesně, kde to bylo, protože žiju ze dne na den. Ale samozřejmě se snažím, protože na tom mám osobní zájem a chci, abychom děti s bývalou manželkou vychovávali společně," řekl Petr.

Momentálně se ovšem Petr neopaluje se svojí Lenkou doma na zahradě, ale zatímco ona si u něj užívá sluníčka, Petr se potí jiným způsobem. Právě zkouší muzikál Klíč králů, do něhož mu výtvarník Roman Šolc navrhl kostým za 120 tisíc, který váží patnáct kilo. "Naštěstí docela makám na fyzičce, tak to skoro necítím," uzavřel zpěvák. Jako krále skřetů jej diváci uvidí v Divadle Broadway od října

Z toho mít maminka radost nebude: Eliška Bučková odhodila stud a poprvé se nechala nafotit nahoře bez!

21. srpna 2012 v 5:51 | super.cz
Modelka Eliška Bučková poprvé odložila zábrany a s nimi i horní díl plavek. Doma ve Strážnici z toho asi velkou radost mít nebudou, ale Eliška se rozhodla, že všem ukáže, že není žádná anorektička, ale má naprosto dokonalé tělo.
"Už se mi nechtělo opakovat, že normálně jím. I když jsem se u jídla nechala mockrát vyfotit, stejně leckdo tvrdil, že jsem kost a kůže. Tady aspoň uvidí, že moje tělo je úplně v pořádku," míní Eliška, kterou Super.cz běžně vídá, jak se cpe i v deset večer dortem, jak tomu bylo například právě po focení pro fitness centrum World Class, kdy ještě zašla oslavit narozeniny kamaráda Zdeňka Style Hrubého. S tím se s partnerem Noidem spřátelili, když točili videoklip na Kanárských ostrovech.

"Snažím se většinou jíst zdravě, ale taky hodně cvičím. Teď se chystáme chodit do fitka společně se švagrovou, manželkou Vaškova bráchy. Ve dvou je to víc v pohodě a z Uhříněvsi máme společnou cestu. Vašek navíc teď pořád zkouší muzikál Aida, takže já se zabavím ve fitku. Tady je navíc i skvělá relax zóna a bazén, takže po cvičení můžeme i odpočívat a podrbat," vysvětlila Eliška. "A navíc sem chodí hrozně pěkní chlapi," poškádlila svého přítele přes Super.cz Bučková.

Tady jde o velké prachy! Nahradí Partyšovou kvůli aféře s nevěrou Decastelo?

18. srpna 2012 v 11:23 | super.cz
Může opravdu mediální aféra kolem nevěry jejího manžela Pepy Kokty poškodit Gábinu Partyšovou v její profesi? Když moderátorka začala uvažovat o tom, že by podala trestní oznámení na manželovu milenku Ornellu Štikovou, protože její výroky v médiích ji poškozují, mnozí si klepali na čelo.

Ale kdo by si myslel, že Gábina přehání, spletl by se. Gábina už měla v těchto dnech pomalu začít zkoušet velkou roli v muzikálu Bídníci. "Jsme spolu v kontaktu, ale nevím, zda je vhodné, aby v tomhle mediálním humbuku začala se zkoušením. Nechci jen zneužít její jméno, když je v soukromí v takové nepříjemné situaci. A je otázkou, zda by se dokázala na přípravu soustředit," řekl Super.cz producent Bídníků František Janeček.
Po muzikálové roli přitom Gábina už roky toužila. Dlouho se snažila uplatnit nejen jako moderátorka, ale také jako zpěvačka. A když byla oslovena, aby zpívala roli Eponiny, která je navíc velmi slušně zaplacená, byla nadšená. Jak to ale teď bude, není jisté. Gábina by měla natočit spot, ale datum, kdy by se mohla opravdu objevit na jevišti, nikdo z muzikálu není schopen sdělit.
Super.cz byl dokonce u toho, když se František Janeček domlouval s jinou půvabnou moderátorkou, Evou Decastelo, zda by u něj nechtěla vzít roli. A na její slova, že moc dobře zpívat neumí, nebral zřetel.