Známe fóbie Moniky Absolonové: Čím ji vyděsíte k smrti?

15. července 2012 v 16:57 | bleskove.centrum.cz
Monika Absolonová, Magda Malá, Marian Vojtko a další protagonisté muzikálu Bídníci v čele s producentem Františkem Janečkem, navštívili Mořský svět. Společně s nimi si zajímavé odpoledně nenechaly ujít také děti z dětského domova v Klánovicích, které od muzikálových hvězd dostaly plyšové hračky a drobné dárky.


Zpěvačka Monika Absolonová se během návštěvy akvárií se žraloky přiznala, že má z ryb doslova fóbii! "Nesnáším plavání v moři, z ryb mám hrůzu. Asi si to pěstuju, je mi z toho vážně úplně zle. Je mi strašně nepříjemné koupat se ve vodě, ve které nevím, co plave. Dívat se na ryby, to mi nevadí, to je samozřejmě nádherný uklidňující pohled, ale do vody mezi ně opravdu nikdy nevlezu," svěřila se v Mořském světě sympatická zpěvačka.

Absolonová navzdory své fóbii pravidelně jezdí k moři

"K moři ale samozřejmě jezdím. A jsem skoro trapná, že stále na stejná místa - na Menorku a na Krétu. Na Menorku pravidelně jezdíme s přítelovými dětmi, já tam vařím a starám se, na Krétu pak do krásného hotelu, kde máme domek s vlastním bazénem," dodala zpěvačka, která zřejmě trpí také arachnofobií.

Pavouci a mouchy v džungli? Dostala bych infarkt!

"Stejně jako ryby nesnáším pavouky, je to pro mne úplný horor. Jednou jsem šla takhle podél Vltavy na romantickou procházku a podívala jsem se nahoru na lampy a bylo po romantice. V jedné mojí oblíbené restauraci na lodi jsem dokonce shodila stůl a utekla odtud, protože po stěně lezl pavouk. Kvůli mně tam udělali čerstvý nátěr na loď, tak tam zase chodím. Do exotiky bych nemohla, a taková džungle by byla moje smrt. Vlézt na mě nějaká moucha, mám infarkt," hrozila se jen při pouhé představě zpěvačka.

Chystá se na olympiádu

Monika se kromě pravidelného pobytu u moře chystá s přítelem Vráťou do Londýna na Letní olympijské hry. Společně s Alešem Hámou moderuje Atleta roku, a právě proto se o sport začala zajímat. "Když o tom mám mluvit, tak bych tomu měla aspoň trochu rozumět," uzavřela se smíchem zpěvačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama