Monika Absolonová s božským Gottem: Co spolu mají?

31. července 2012 v 19:07 | bleskove.centrum.cz
Zpěvačka Monika Absolonová ani v létě nezahálí. Tahle aktivní kráska si život opravdu umí užívat na sto procent. Své o tom ví i její nejbližší přátelé, kteří sotva Moniku zahlédnou.
Monika Absolonová
Na začátku srpna se budete moci kochat jak jejím zpěvem, tak i tancem, který převede na charitativním koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska.

Co má Absolonová s Gottem?

Nebo si také můžete počkat, až se na pultech prodejen objeví připravovaná novinka duetu s mistrem Karlem Gottem, která vyjde už na podzim.
Jak Monika prožívá léto a plánuje konečně svatbu? Bleskově.cz se podařilo oblíbenou zpěvačku vyzpovídat. Co na sebe Monika Absolonová práskla?

Rozhovor s Monikou Absolonovou:

Na začátku srpna budete jednou z hlavních hvězd charitativního koncertu Noc s hvězdami - na co se od vás mohou fanoušci při této příležitosti těšit?
Můžou se těšit, že přijedu a zazpívám dvě svižnější písně, přivezu své dvě tanečnice Libušku a Zuzanku a tak i trošku zatančím. Ale rozhodně se moc těším a budu se bavit jako každý rok na Housce! Jen doufám, že se mi nic nepřihodí! Říká se, že na Housce se dějí prapodivné věci, rozhodně na mě to tam tak působí!

Letos jste získala prestižní ocenění Thalia za hlavní roli v muzikálu Funny Girl, považujete to za svůj dosavadní kariérní vrchol? Projevilo se to například na počtu nových pěveckých, hereckých či moderátorských nabídek?
Z Funny Girl mám obrovskou radost a fakt, že za ni mám tohle krásné ocenění, je bonus, který mě moc potěšil a nesmírně si Thálie vážím. Každopádně jsem si trošku naivně představovala, že po takové ceně se něco stane... A nestalo se nic… Nabídek mám naštěstí už léta dost, ale raději to zaklepu… nerada bych to zakřikla! Dosud je Funny moje nejtěžší role, ale doufám, že mě ještě taková veliká a krásná v budoucnu čeká.

Jste očividně ve velkém pracovním nasazení, čím jste se za tu dřinu a vypětí naposledy sama odměnila? Případně čím vás obdarovali vaši blízcí?
Já se odměňuju pořád. Třeba dobrým jídlem, pitím a momentálně jsem si ujela na náramcích. Je léto, nehraju divadlo a tak můžu být ověšená jak straka (smích). Nevěřili byste, jak jde někdy na nervy sundat všechny věci, co na sebe navěsím, protože jako Funny nebo Madam Thenardierova nemůžu mít současné šperky. Moje rodina a kamarádi mě odměňují neustále!

Neplánujete svoje úspěšné období završit také v osobním životě, například svatbou?
A nejste trošku zvědaví? (smích)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moncaabs moncaabs | Web | 12. srpna 2012 v 18:31 | Reagovat

Krásný blog.

2 poppy2911 poppy2911 | Web | 13. srpna 2012 v 9:49 | Reagovat

[1]: Moc děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama