Hudební kariéra Lounové ohrožena. Zpěvačka možná začne makat v nemocniční kuchyni

22. července 2012 v 17:33 | super.cz
Velmi napínavý souboj se odehrál mezi Pavlínou Dankovou a Olgou Lounovou, které se rozhodly pokořit pětikilometrovou trať ve třetí etapě RunTour v Liberci.

Rodačka z Liberce, zpěvačka Olga Lounová přijala spolu s tiskovou mluvčí FN v Motole Pavlínou Dankovou velmi netradiční výzvu.
"Pokud na pětikilometrové trase nedoběhnu pod třicet minut, budu muset dětem, které jsou hospitalizovány na Dětském kardiocentru nemocnice v Motole, nosit jeden den obědy," prozradila před startem Lounová.
Všichni proto s napětím očekávali, jak Olga dopadne. Nakonec to nestihla o necelou půlminutu. "Vůbec mi nevadí, že jsem sázku prohrála. Nemocných dětí je mi vždy moc líto a jestli jim vykouzlím úsměv na rtech, tak to pro mě bude ta největší výhra," svěřila se po závodě Olga Lounová.
Na start se po boku profesionálních a amatérských běžců postavily také půvabné vítězky soutěže Miss Liberec Open 2012 Natálie Kotková a Klára Kabátková, dále se závodu zúčastnili hvězda seriálu Cesty domů, herec Viktor Limr a olympionici Jiří Magál a Dušan Kožíšek.
Soutěž RunTour má také charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného, které činí minimálně 300 tisíc korun, budou předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama