Červenec 2012

Gábino, najez se trochu! Gunčíková ukázala nohy, má je hubené jak špejličky

31. července 2012 v 20:27 | super.cz
Mladá zpěvačka Gábina Gunčíková sklízí v hudební branži jeden úspěch za druhým. Má nejen krásný hlas, ale vždy se pyšnila také skvělou figurou. Na posledních snímcích ale předvedla tak hubeňoučké nožičky, že připomínaly špejle. Aby se nám Gabča za chvíli neztratila před očima.

Na fotkách dělá zpěvačce společnost neméně krásná blondýnka. Jmenuje se Veronika a v Gabrielině nové kapele zasedne za bicí. Spolu s dalšími třemi hudebníky, kytaristy Ondřejem Pátkem a Dalimilem Huškem a basákem Tomášem Kašparem, je výsledkem konkurzu, který Gábina nedávno pořádala.
"Musím říct, že jsme si s kapelou výborně sedli. Je skvělé, že jsme v pěkném poměru - tři kluci, dvě holky. S Verčou jsme dost podobné povahy. Jsme sportovní typy, které se nebojí konkurovat chlapům. Jsem za ni vážně moc ráda," řekla Gábina, která si kapelu vybírala hlavně na základě schopností, osobní sympatie však prý byly také důležité. "Řídila jsem se instinktem. Představila jsem si, že s nimi stojím na pódiu. U někoho to byl čistě hřejivý pocit, u někoho ne, ale díky tomu jsme myslím vybrali opravdu dobře," dodala Gábina.
Kapela, kterou dala dohromady, v těchto dnech nahrává první společný singl. "Nový singl je skvělý, je zatím ve vývoji, ale venku by měl být snad během srpna," dodala Gunčíková.

Monika Absolonová s božským Gottem: Co spolu mají?

31. července 2012 v 19:07 | bleskove.centrum.cz
Zpěvačka Monika Absolonová ani v létě nezahálí. Tahle aktivní kráska si život opravdu umí užívat na sto procent. Své o tom ví i její nejbližší přátelé, kteří sotva Moniku zahlédnou.
Monika Absolonová
Na začátku srpna se budete moci kochat jak jejím zpěvem, tak i tancem, který převede na charitativním koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska.

Co má Absolonová s Gottem?

Nebo si také můžete počkat, až se na pultech prodejen objeví připravovaná novinka duetu s mistrem Karlem Gottem, která vyjde už na podzim.
Jak Monika prožívá léto a plánuje konečně svatbu? Bleskově.cz se podařilo oblíbenou zpěvačku vyzpovídat. Co na sebe Monika Absolonová práskla?

Rozhovor s Monikou Absolonovou:

Na začátku srpna budete jednou z hlavních hvězd charitativního koncertu Noc s hvězdami - na co se od vás mohou fanoušci při této příležitosti těšit?
Můžou se těšit, že přijedu a zazpívám dvě svižnější písně, přivezu své dvě tanečnice Libušku a Zuzanku a tak i trošku zatančím. Ale rozhodně se moc těším a budu se bavit jako každý rok na Housce! Jen doufám, že se mi nic nepřihodí! Říká se, že na Housce se dějí prapodivné věci, rozhodně na mě to tam tak působí!

Letos jste získala prestižní ocenění Thalia za hlavní roli v muzikálu Funny Girl, považujete to za svůj dosavadní kariérní vrchol? Projevilo se to například na počtu nových pěveckých, hereckých či moderátorských nabídek?
Z Funny Girl mám obrovskou radost a fakt, že za ni mám tohle krásné ocenění, je bonus, který mě moc potěšil a nesmírně si Thálie vážím. Každopádně jsem si trošku naivně představovala, že po takové ceně se něco stane... A nestalo se nic… Nabídek mám naštěstí už léta dost, ale raději to zaklepu… nerada bych to zakřikla! Dosud je Funny moje nejtěžší role, ale doufám, že mě ještě taková veliká a krásná v budoucnu čeká.

Jste očividně ve velkém pracovním nasazení, čím jste se za tu dřinu a vypětí naposledy sama odměnila? Případně čím vás obdarovali vaši blízcí?
Já se odměňuju pořád. Třeba dobrým jídlem, pitím a momentálně jsem si ujela na náramcích. Je léto, nehraju divadlo a tak můžu být ověšená jak straka (smích). Nevěřili byste, jak jde někdy na nervy sundat všechny věci, co na sebe navěsím, protože jako Funny nebo Madam Thenardierova nemůžu mít současné šperky. Moje rodina a kamarádi mě odměňují neustále!

Neplánujete svoje úspěšné období završit také v osobním životě, například svatbou?
A nejste trošku zvědaví? (smích)

Nový dess

30. července 2012 v 16:48 | poppy2911
Ano, je tu změna. Nový dessing mi nevyrobil nikdo jiný, než Verushka, které bych tímto chtěla moc poděkovat. Je velmi povedený. Myslím, že se bude líbit všem. Verushka je prostě talent! :-) Tak si užíjte tu druhou půlku práznin a mějte se krásně.
Vaše....Snad měl bych jít

30. července 2012 v 16:12 | poppy2911 |  Ankety - videa
Snad měl bych jít. Pro mě ta nejkrásnější písnička z Angeliky. Podle mého názoru ji nejlépe zpívá Bohuš Matuš, hned za ním je Alan a na posledním místě je Tomáš. Podle mě Tom tuhle písničku nezpívá vůbec hezky. Já tenkrát Toma měla a byla jsem docela zklamaná. Tahle písnička mu nesedla.Tomáš Beroun (špatná kvalita, ale lepší video nenalezeno)Bohuš Matuš
Alan (sice v civilu, ale hlavní je písnička)

Monika Absolonová: Zazpívá pod širým nebem a má hrůzu z deště!

27. července 2012 v 10:37 | ahaonline.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se rozhodla, že po náročném pracovním období zasvětí letošní léto odpočinku a nabere tak síly na novou sezónu.
"Letos v létě nevydám hlásku," dušuje se Monika. V zápětí ale dodává: "Velmi milou
výjimku udělámtento pátek na hradě Valečov, kde mám svůj jediný letošní sólový koncert. Bude to poprvé, kdy budu koncertovat pod širým nebem. Těším se moc a doufám, že bude pořád teplo a krásně," prozradila zpěvačka své obavy z »pokaženého« počasí.
Volnější tempo během letních měsíců, ale zpěvačka víc než vítá. "Je to jediné období v roce, kdy mám čas na sebe, na rodinu a na kamarády. Všechny je objedu, zjistím, co je nového a co se za ten rok, kterým jsem jen tak proletěla, událo," svěřuje se Monika, která kromě kamarádů, navštíví také španělský ostrov Menorca, kam se svým přítelem Vratislavem Jandou ráda jezdí.
"Velmi jsme si Menorcu oblíbili, jezdíme tam i s Vráťovými dětmi už několik let po sobě," těší se zpěvačka. Tím ovšem její cesty nekončí. Monika si rozhodně nenechá ujít letošní olympiádu v Londýně, kam pojede podpořit český tým.


Manželská krize Genzera a Finkové graduje: Řvou na sebe kvůli dětem

27. července 2012 v 9:45 | super.cz
Manželství moderátorky Lindy Finkové a baviče Richarda Genera prochází těžkou krizí, z které se nejspíš už nevzpamatuje a pár, který byl dlouhou dobu považován za jeden z nejidyličtějších v českém šoubyznyse, bude brzy minulostí. A ačkoli to vypadalo, že jejich rozluka se obejde bez konfliktu a manželé se na všem v klidu dohodnou, opak je pravdou.

Genzer, který už se dokonce přestěhoval ke své milence Markétě Jiránkové, teď podle zdroje z jeho okolí dělá manželce dusno. Kvůli tomu, že naznačila, že se nezajímá o děti. "Byl jsem svědkem, jak na sebe několik minut řvali po telefonu. Slyšel jsem, že se dohadují kvůli dětem. On tvrdil, že na ně nekašle a tak. Ale on de facto zpytuje svědomí, protože je to pravda," řekl Aha! Genzerův kolega, který si z pochopitelných důvodů chce zachovat anonymitu.
Jak to tak vypadá, rozvod je opravdu na spadnutí, což dokládají i slova Finkové. "Uvidíme, jak to dopadne. Za současné situace je to neudržitelné."


Anketa - Francesco

26. července 2012 v 22:19 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Všechny vás hrozně zdravím. Ještě jsem se vás ani nezeptala, jak si užíváte prázdniny. Já jsem byla ve středu s rodičema a s bráchou v Telči a taky jsme se zajeli podívat na Červenou lhotu. Bylo to fakt super. A jak si užíváte prázky vy?? No, nicméně jsem si pro vás připravila další obrázkovou anketu. V roli Francesca jsem viděla jenom Pepu. Jeho vražedný pohled je teda fakt super. :-D Tenhle záporák mu opravdu jde.


Noid trávil čas s exmanželkou Bílou, a tak si Bučková vyrazila natruc dělat potěšení

26. července 2012 v 22:07 | super.cz
Hvězdné páry nemají někdy život v šoubyznysu lehký. Všichni se znají se všemi a nebývá výjimkou, že se bývalí partneři často potkávají.
To je i příklad Václava Noida Bárty, který právě zkouší se svou bývalou manželkou Lucií Bílou v Hudebním divadle Karlín nový muzikál Aida. Aby se Vaškova přítelkyně Eliška Bučková v těchto dnech nemusela cítit odstavená na druhou kolej, snaží se svůj čas maximálně využít.
A jaká zábava může být pro Českou Miss 2008 příjemnější než zkrášlující procedury? My jsme byli Elišce v patách zrovna ve chvíli, kdy dorazila do svého oblíbeného salonu na pražském Smíchově na pravidelnou obměnu svých napletených vlasů.Celý proces naplétání zabere vždy hodně času. Nejdříve mi napletené vlasy musí odstranit, poté umýt a zregenerovat a následuje proces nastavování nových. Přestože tady vždycky strávím půl dne, tak si to moc užívám, protože jsou tady na mě moc milí," říká Bučková.Není divu, že se modelce v salonu líbí, když ji doma nikdo nečeká.

Koukněte, jak se Monika Absolonová opálila na dovolené

26. července 2012 v 14:48 | supr.cz
Zpěvačka Monika Absolonová si dala předsevzetí, že tohle léto konečně nebude pracovat a jenom se válet. A vzhledem k jejímu opálení je znát, že to vzala zodpovědně. "Byli jsme s přítelem Vráťou na Menorce," vysvětlila Monika, která se skvěle opaluje díky tomu, že je původně brunetka.

Monika měla opravdu narvanou sezónu, takže je jasné, že si chce dát pohov. Absolonová odehrála mimo jiné dvě muzikálové premiéry, převzala Cenu Thálie za titulní roli v muzikálu Funny Girl, moderovala oblíbenou televizní soutěž Taxík.
"Letos v létě nevydám hlásku. Výjimku udělám jen teď v pátek na hradě Valečov, kde mám svůj jediný letošní sólový koncert. Bude to poprvé, kdy budu koncertovat pod širým nebem. Těším se moc a doufám, že bude pořád teplo a krásně," prozradila zpěvačka s tím, že jako obvykle vystoupí společně s Jirkou Škorpíkem a jeho Sound & Rhythm Orchestra.
Kromě dovolené na Menorce by si chtěla zpěvačka s přítelem poté dopřát ještě další pobyt u moře, tentokrát v Řecku. "Přemýšleli jsme nad Krétou, ale ještě uvidíme."
Co už ale jisté je, je účast Absolonové na letošní letní olympiádě v Londýně, kam pojede podpořit český tým a nasbírat znalosti a zážitky pro moderování dalšího ročníku ankety Atlet roku, kterým na podzim už po šesté provede společně s Alešem Hámou.
Volnější tempo během letních měsíců zpěvačka víc než vítá. "Je to jediné období v roce, kdy mám čas na sebe, na rodinu a na kamarády. Všechny je objedu, zjistím, co je nového a co se za ten rok, kterým jsem jen tak proletěla, událo. Na další sezónu se už ale opravdu těším. Zahájím ji s Funny Girl, kterou navíc v říjnu přivezeme z Ústí na dvě představení i do Prahy do Divadla Hybernia. A po celý podzim pojedu turné s Karlem Gottem. Toho, že si mě Karel Gott vybral jako hosta pro své turné, si nesmírně považuju," přiznává Monika Absolonová.

Diplom za spřátelení

26. července 2012 v 14:41 | poppy2911
Autorka mého nového spřáteleného blogu, mi vytvořila diplom za spřátelení s Drákulama. Moc jí děkuju.