Červen 2012

Anketa - Steven

28. června 2012 v 20:37 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Všechny hrozně moc zdravím. Tak zítra je pro mě poslední den na základní škole a jak na potvoru tam nemůžu, protože jsem chytla neštovice. Takže své milované deváťáky uvidím pohromadě tak za 20 let. Ale teď k blogu. Protože pořád ležím v posteli a spím, protože beru nějaké tabletky po kterých jsem unavená, nemám teď na blog moc času. Ale protože ho nechci zanedbávat, tak jsem rychle vyrobila obrázkovou anketu se Stevenama a rychle ji dala sem. Tak doufám, že budete hlasovat a psát své názory do komentářů. Mějte se a všem přeji krásný začátek prázdnin.Vyhodnocení ankety

21. června 2012 v 20:05 | poppy2911
Protože hlavní anketu (Který muzikál máte nejraději?) už tu mám dost dlouho, rozhodla jsem se ji změnit a napsat vám, jak to vlastně všechno dopadlo. Takže:

1. místo (15 hlasů) - Angelika, Tři mušketýři
2. místo (13 hlasů) - Kat mydlář
3. místo (11 hlasů) - Dracula
4. místo ( 9 hlasů) - Kleopatra
5. místo ( 7 hlasů) - Mona Lisa

Myslíte, že to dopadlo spravedlivě??

PS.: Nezapomeňte hlasovat v nové anketě!

Anketa - Žofie Pešanová

21. června 2012 v 19:48 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Ahoooj, hrozně moc vás všechny zdravím. Doufám, že si užíváte sluníčka stejně jako já a že jste se moc nespálili, protože mně už se to malinko povedlo xD. No ale teď k muzikálům. Je tu další obrázková anketa a jak už název napovídá, budu se ptát na Žofii Pešanovou z muzikálu Kat Mydlář. Tak která Žofka u vás vede?? Když jsem byla v září na Katovi, tak jsem měla Ilonu a nemůžu si stěžovat. A co vy?? Jaké máte s Žofiema zkušenosti??


Je to tu!!

21. června 2012 v 18:19
A je to konečně tady!! Sestřih scén z muzikálu Tři mušketýři. Musím říct, že Betka je v roli Mylady de Winter famózní.


Prosba

15. června 2012 v 14:00 | poppy2911 |  Názory na tento blog
Ahoj. Všechny vás hrozně zdravím. Chtěla bych vás o něco poprosit. Vytvořila jsem novou rubriku "Názory na tento blog", do které patří tento článek. Vytvořila jsem ji proto, abyste tam psali vaše názory na tento blog. Ať už ty kladné nebo záporné. Bude mě to hnát k tomu, abych mé nedostatky vychytala a lepšila se. Moc děkuji. PIŠTE, PIŠTĚ!! Děkuji!! Vaše...

Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková ukázala svou čtyřdenní dceru Jasmínku

12. června 2012 v 20:18 | super.cz
Moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková už má svůj poklad doma. Dnes spolu s dcerou Jasmínou opustila pražskou nemocnici U Apolináře, kde se holčička narodila. Doprovod jí samozřejmě dělal její partner a otec Jasmíny Karel Moravec a oba, jak jinak, zářili štěstím.
Holčička se narodila v pátek v noci, o týden dřív, než bylo plánováno a po porodu vážila 2,6 kilogramu. "Jsme moc šťastní, máme krásnou a zdravou dceru. Jasmínka je naprosto úžasná," svěřila se Kristina s bezprostředními pocity.


Doteď se z prvorozené dcerky těšila v nemocnici, ode dneška už si holčičku budou moci s partnerem užívat v klidu a soukromí domova.

Anketa - Lorraine

12. června 2012 v 17:57 | poppy2911 |  Obrázkové ankety
Je tu druhá obrázková anketa. Teď se budete muset rozhodnout, kterou Lorraine z muzikálu Dracula máte raději. Já svou favoritku mám. Určitě už víte, kterou zpěvačku mám na mysli Smějící se. Která vede u vás?? Své rozhodnutí napište do komentářů nebo hlasujte v anketě pod článkem. Přeju všem krásný den.


Gott si plní další přání: Zpívá s Absolonovou svatební song

11. června 2012 v 9:28 | blesk.cz
Karlu Gottovi se konečně splnilo přání. Má duet snad se všemi významnými zpěvačkami, jen ten s Monikou Absolonovou mu chyběl. Teď už je ale na světě, v podobě světového evergreenu Můj ideál s českým textem Eduarda Krečmara.


Avon pochod

10. června 2012 v 21:23 | poppy2911
Včerejší den byl pro mě nejkrásnější ze všech. Víte proč?? Měla jsem tu čest se vyfotit s Mončou Absolonovu. Huráááááá. To byl můj největší sen a naštěstí se mi splnil. Ani nevíte jakou z toho mám radost. Dále jsem se vyfotila s Mahulenou Bočanovou a Simonou Stašovou. Za to jsem samozřejmě také moc vděčná. Co se týče pochodu, letos ho navštívili cca 17000 lidí. BOMBA!! Celá Praha byla růžová. Kdo z vás tam byl?? Jak se vám pochod líbil??

Vypadám tam sice hrozně, ale jsem tam s Mončou :-D

Diplom pro Katy

10. června 2012 v 21:05 | poppy2911
Dnešní diplom za spřátelení patří Katy. Její muzikálový blog je fantastický. Doufám, že se ti bude diplom líbit :-) .