Drama na Bídnících: Čvančarová poprvé po porodu hrála a hned přijela sanitka

22. dubna 2012 v 11:05
Jitka Čvančarová v sobotu odpoledne poprvé po porodu hrála v odpoledním představení muzikálu Bídníci a hned zažila drama. Přímo z jeviště museli záchranáři odvézt do nemocnice její kolegyni. Tanečnice Andrea Horská se srazila při tanci s kolegyní a skončila s otřesem mozku.

"Udělalo se jí strašně zle, dokonce zvracela. Takže bylo jasné, že by to neskončilo dobře," řekl Super.cz zdroj ze zákulisí muzikálu. "Ještě nevíme, kdy bude v pořádku, v neděli určitě hrát nebude, ale do dalšího představení se snad dá do kupy," míní.
Na Bídníky, kteří se hrají v divadle GoJa Music hall, by asi měli všichni co nejdříve, než všichni protagonisté skončí v nemocnici. Andrea je totiž už čtvrtý případ. Už při generálce se zranil Jaromír Adamec. Poté s těžkým zánětem slinivky skončil na JIP Daniel Hůlka, po něm museli narychlo operovat zánět slepého střeva představitelce Eponiny Vlaďce Skalové.
Jitka Čvančarová zvládla roli Fantiny na výbornou. Podporou jí byla i přitomnost manžela a téměř tříměsíční dcery, kterou o pauze při představeí kojila. Kvůli malé Eleně Emilii hraje jen víkendová odpolední představení

muzikál Bídníci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama