Únor 2012

Z Moniky Absolonové je konečně kočka. Najala si stylistu topmodelek

29. února 2012 v 16:17
Monika Absolonová ikdy nebyla oblíbenkyní módních policistů. Ne, že by ji označovali za vyloženě nevkusnou, ale lepší známku než trojku za své outfity nedostávala. Obvykle se zdály nudné, bez nápadu a osvěžujících prvků. Teď se ale stala změna.

Monika byla nejlépe oblečenou ženou na party k desátému výročí divadla Broadway. V luxusních střevíčcích na ultravysokém podpatku s nápadnou rudou podešví charakterizující známého návrháře obuvi, síťovaných punčochách a černých koktejlkách do půli stehen, které doplnil vyčesaný účes a vyzvedly i vhodné šperky a kabelka, vypadala fantasticky.
"Domluvila jsem se se stylistou, že se postará o můj šatník," vysvětlila Super.cz Monika. A první vlaštovka v podobě jejího outfitu byla velmi úspěšná. Protože se jedná o stylistu Filipa Vaňka, který se momentálně stará o oblečení koučů a moderátorů Hlas Česko Slovenska a spolupracoval či spolupracuje mj. se Simonou Krainovou, Pavlínou Němcovou, Michaelou Kociánovou nebo Leošem Marešem, máme se na co těšit. Monika si chce dát obzvlášť záležet na róbě, kterou si vezme do Národního divadla, až se budou předávat ceny Thálie, kde je nominována v kategorii Opereta a muzikál.Změny v obsazení muzikálu Tři mušketýři

18. února 2012 v 15:34

D´Artagnan


Bastien Alan
Beroun Tomáš
Fric Zbyněk

Athos

Kolář Petr
Vojtek Josef

Aramis

Bernáth Juraj
Holub Jaromír

Porthos

Helekal Jiří
Hložek Stanislav
Semelka Lešek

Mylady

Nývltová Kamila
Fišarová Radka
Schneiderová Sylva

Královna Anna

Finková Linda

Constance

Procházková Markéta
Trvalcová Zdenka

Richelieu

Josef Bohouš
Trapl Tomáš
Vojtko Marian

Rochefort

Pošta Martin
Savka Tomáš

Buckingham

Bartůněk Tomáš
Kollár Dušan
Maxa Martin

Král Ludvík XIII.

Březík Jiří
Semelka Lešek

Planchet

Kuželka Jan
Aleš Háma
Jan Fiala

Bonacieux

Wehrenberg Jakub
Kuželka Jan
Vyskočil Ivan

Chlapec

Johana Bubáková
Kristián Pokorný
Agáta Purnochová

Moje "Kleopatra"

18. února 2012 v 14:02 | poppy2911

Obsazení:

Kleopatra: Gabriela Gunčíková
Ceasar: Jiří Helekal
Octavia: Zdenka Trvalcová
Fulvia: Linda Finková
Marcus Antonius: Zbyněk Fric
Octavianius: Tomáš Trapl
Ptolemaios: Josef Vágner
Rufius: Ladislav Spilka
Pothinus: Alan Bastien
Apollodoros: Lešek Semelka
Isis: Sylva Schneiderová
Jupiter: Zdeněk Dušek

Včerejší představení bylo prostě báječné. Gábina v hlavní roli byla vskutku famózní. Není jí prostě co vytknout. Teď královnou jsem já a Poslední píseň o Nilu v jejím podání bylo excelentní. K ostatním rolím není co říct, protože všichni byli naprosto úžasní. Po celé představení jsem měla "husí kůži". Kdo ještě tento nádherný muzikál neviděl, tak o hodně přichází. Jsem ráda, že jsem na Kleopatru jela.

Gabča Gunčíková spadla z pódia

1. února 2012 v 19:21
Obrovský šok čekal návštěvníky sobotního odpoledního představení muzikálu Kleopatra. Představitelka hlavní role Gabriela Gunčíková (18) se na začátku druhé půle představení zřítila do dvoumetrového otvoru v jevišti. Pódiové propadlo totiž zvláštním nedopatřením přejelo spínač a nevyjelo nahoru, jak Gabriela očekávala. Zpěvačka podle choreografie kráčela pozadu a dostala se tak do nebezpečné pasti.

"Mám naražená záda a odřené lokty, jinak jsem v pořádku," uklidnila Super.cz Gunčíková. Ihned po nehodě kolegyně Linda Finková oznámila přerušení představení.
Celé osazenstvo divadla Broadway si hluboce oddechlo, když po patnáctiminutové pauze stála Gunčíková opět na jevišti a představení tak mohlo pokračovat.
"Nejsem žádná srágora," směje se zpěvačka, která se doslova podruhé narodila. "Diváci si odnesli o jednu silnou emoci navíc," žertovala stříbrná Česko - Slovenská SuperStar.

Monča bude moderovat "Taxík"

1. února 2012 v 16:48
Byla totiž vybrána jako další moderátorka do pořadu Taxík, jehož natáčením si přijde na velmi zajímavé peníze.

Absolonová se tak přidá k dosavadním moderátorům Aleši Hámovi a Tomáši Matonohovi. "Řekněme, že jsem prošla konkurzem a mám z toho obrovskou radost," přiznala Monika Super.cz. "Ale jinak zatím nic neprozradím, jsem totiž pověrčivá," dodala zpěvačka s úsměvem.
Zdroj z Kavčích hor se ale rozpovídal víc: "Monika bude další tváří pořadu Taxík. Natáčet se začne už tuto neděli." Dokonce to vypadá, že Monika bude dostávat stejný honorář jako její kamarád Aleš Háma. Ten inkasuje za jeden díl velmi příjemných 15 tisíc korun. Jelikož se pořad od nového roku vysílá každý všední den, může si zpěvačka při osmi dílech za měsíc přijít až na 120 tisíc korun. To už je velmi pěkná sumička, co říkáte?